2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Normal bir ilişki ile aynı değil elbet.
Fakat tüp bebek gibi olasılığı yüksek değil, evet. Aklına , kalbine nasıl sinerse öyle yol al İnşallah hiç birine gerek kalmaz

Kızlar sol kasıgım mı dıyım yumurtlagım mı dıyım asırı cok fazla sancı gırıyor daha doğrusu bıcak saplanması gıbı yerımden hoplatıyor noluyor boyle

Kızlar merhaba bu sabah yaptığım erken gebelik testim bu şekilde üstün körü çekmişim biraz heyecandan odaklamamışım bile var gibi değil mi daha önceleri kuruma çizgisi bile göremiyordum ama burda okuduğum kadarıyla silik çizgi yanıltadabiliyormuş o yüzden ne düşüneceğim i bilemedim testim liboquick ultra erken gebelik güvenebilir miyim?

Eklentiler

• IMG_20230201_130824.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 81
Bu arada adet oldum ben..çok yoruldum çok yıprandım
Ağla biraz rahatla.. ben test gününden önce yapmaya başlamıştım negatif çıkınca kendimi adete hazırlamıştım. Biz ne yapsak da sonuç değişmiyor canim ağla ama stres yapma. Çok şükür imkan var sağlığımız yerinde daha başka tedaviler deneriz biraz toparlandiktan sonra en doğru kararı vereceğini biliyorum

Evet cnm Bnımde eskiden antıbıyotık geciktirirdi
Bnde grıp oldum bu ay
Grıp hapı içtim

Var gibi duruyor canım

cok cok sılık bı cızgı degıl var gıbı canım

Bendee görüyorumm

Bariz görünüyor canım inşallah yanıltmaz sağlıkla da devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…