2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Baktım canım eğer ateşin yarın da düşerse maalesef adet geliyor demek. Yarını bekleyelim üzülme ama hayırlısı olsun diyelim hayırlı zamanda saglıkla inşallah 🤲🏻
Aminn inşallah hep hayırlısı neyse o olsun diyerek başlıyorum, hayırlısı buymuş demekki 😍🙏🏻

İkinci aşılamayı yapmam canım..eskiden fiyatlar aşılamada uçuk diğildi..şimdi hem fiyatlar uçmuş hemde doktorum diyor tutma şansı çok az..hiç unutmam en sevdiğim bir doktor..o bana demişti eğer bir gün aşılama yapsan tutmazsa ikincini yapma..birde insan bir şeye inanmalı ben nedense hiç bir zaman aşılamanın tutmasına inanmıyordum..ondan hep uzatıyordum gitmek istemiyordum.en mantıklısı tüp bebek vakit kayp etmeden
Haklısın ilaçlar iğneler aşılama derken çok para gidiyor. Ben de hep ikincinin şansı daha çok diye duydum hatta burda bı docent sonuçlarıma baktı bı daha aşılama dene olmazsa tüp bebek dedi. Operasyon demedi. Benim kafam da çok karışık haftaya son defa başka bı prof'a daha gidip karar verecem. Hayırlısı olsun hepimiz icin. Nasibimizin peşinden gidiyoruz belki. Onu Allah bilir bı gün olacak inşallah 🤲🏻♥️

canım sana hsg cekilmiş miydi aşılamadan önce? Bence ikiyi de deneyebilirsinn ben formda okuyorum arada bi tutanları ikincide görüyorum
Çekildi canım etmediğim hiçbir şey kalmamış🤦🏻‍♀️yok canım denemem bende çok okudum tutmayanda çok var..yani bende tutmamak için bir sebeb olmayınca tutmadıysa demek gerçekten şansı çok azmış

Ya ben de direkt söylerim herhalde😂😂😂 tam kestiremiyorum ama ilkinde sürpriz yapmadım içimde kaldı bunda yapsam mı diyorum inşllah olur da🤲🏻 cumayı iple çekiyorum o zaman aşkım 😍
alt karnımda agrılarım da basladııı helee ıyyımııı , bel agrımda var miniş büyüsün orda güzelce Cuma sabahı vereceğim bakalım bı aksılık olmazsa kankammm :)

ay nasıl sabırlısın bu sabırdan istiyorum ya madem gecmiş niye yapmıyorsun senin yerine biz merak ettik
Sağol canım da ben hep negatifi gördüm kürtajdan sonra 11. Ayım her defasında negatifi görünce umutlanmamak için yapmıyorum kaybettiğim bebeğimde geç döllenmeydi o yüzden bekliyorum

Haklısın ilaçlar iğneler aşılama derken çok para gidiyor. Ben de hep ikincinin şansı daha çok diye duydum hatta burda bı docent sonuçlarıma baktı bı daha aşılama dene olmazsa tüp bebek dedi. Operasyon demedi. Benim kafam da çok karışık haftaya son defa başka bı prof'a daha gidip karar verecem. Hayırlısı olsun hepimiz icin. Nasibimizin peşinden gidiyoruz belki. Onu Allah bilir bı gün olacak inşallah 🤲🏻♥️
Ben sana dedim ama operasyon konusunda iyi düşün..dedim başka doktora görün İn şa Allah hiç gerek kalmaz.Birde gerçekten diyorum biz farkında diğiliz ama bu ilaçlar o kadar zararlıki..mesela ben ikinci aşılamayı yapsam 1 ay sonra yaparım..arka arkaya olmaz ne kadar doktor izin verse bile..ben istemem..ben isterim dinlensin bu ilaçlardan..sonra yapsam ve tutmasa yine zaman kaybı olucak benim için..hem masraf hem zaman..mayısta 35 olucam ben..şimdi yumurtam varken tüp bebek en mantıklısı..zaten aşılama yapan doktorum dedi tam tüp bebeklik yumurtaların var.

Aynen canım bakalım çok da şey yapmıyorum sıkıntı etmiyorum bugün zaten ilişki olacak aksilik olmazsa. Artık olacağı varsa kısmetinde varsa her türlü gelir bebişim diyorum🤲🏻❤️ olmazsa da doktora gideceğiz ya onun rahatlığı cok
Bende de o rahatlık var. Bu ay tırt oldu ama gelecek ay zaten doktora gitcem sonra salarım mayısta da aşılama amaaan diyorum. En kötü dünyayı gezerim diyorum😂😂 kendimi rahatlatıyorum. Yoksa üzülünce daha fena ☺️

Devlette sıra buldum şansıma tamda interfilite bölümüne 😇 doktora hsg çektirmek istiyorum dersem yaptırır mı acaba? Hsg çok para olmuş acılı macılı yaptırırım devlette. Kan tahlili falanda isticem

Evet gercek
Ben cok severim kendisini
Boyle bazen kendisi icin ben senin gibi okumadim cahil kaldim koyde buyudum falan dediginde , ya herkes okuyuncami cahillik olmuyo sen cahil degilsin herkesin maarifeti farklidir mesela sen cok guzel hamur isi yapiyosun ben cok kotuyum o islerde senin bildigin seylerde ben belki kotuyum bu ben cahilim demekmi hayir

Senin icin guzel yuzune yansimis ,zaten yuzunde guzel ay gibisin cok saf temiz kalbin var ben seni Allah icin seviyorum diyorum cok mutlu oluyo. Sanirim etrafindakiler hic guzel soz soylememis ama ben gercekten icimden gelerek yapiyorum
Ne güzel ya işte her şey karşılıklı oluyor. Anlayış sevgi iki taraflı olunca anlamlı☺️

Ben sana dedim ama operasyon konusunda iyi düşün..dedim başka doktora görün İn şa Allah hiç gerek kalmaz.Birde gerçekten diyorum biz farkında diğiliz ama bu ilaçlar o kadar zararlıki..mesela ben ikinci aşılamayı yapsam 1 ay sonra yaparım..arka arkaya olmaz ne kadar doktor izin verse bile..ben istemem..ben isterim dinlensin bu ilaçlardan..sonra yapsam ve tutmasa yine zaman kaybı olucak benim için..hem masraf hem zaman..mayısta 35 olucam ben..şimdi yumurtam varken tüp bebek en mantıklısı..zaten aşılama yapan doktorum dedi tam tüp bebeklik yumurtaların var.
Ben de aşılamadan beridir korunuyorum doktora gidip kesinleşmeden de denemeyecem. Ama benim kurtuluşum yok olacam gibi operasyonu🤦🏼‍♀️ yaşın çok değil tüp bebek de olsa yine bizim bebeğimiz olacak hem diğerleri de hazırda beklicek🥰 vücudunu iyice dinlendir sonra karar ver ben de öyle yapacam

Bende de o rahatlık var. Bu ay tırt oldu ama gelecek ay zaten doktora gitcem sonra salarım mayısta da aşılama amaaan diyorum. En kötü dünyayı gezerim diyorum😂😂 kendimi rahatlatıyorum. Yoksa üzülünce daha fena ☺️
Kesinlikle öyle üzülünce stres olunca daha fena oluyor 😂 akışına bırakmak lazım bazen🤓

X