2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hanimlar ben bu vucud ısı islemini anlamadim normalde akşamlari ölcuyordum 36.5, 36.2 gibi cikiyordu sabah uyaninca yapmaya başladim pazar gunu 35.1 cikti pazartesi 35.8 bugun ise 35.9 cikti ve pazar gunu yumurtladigima eminim 2 gun suren yoğun akintim oldu bugun ise opak hale gelmeye başladi kafam karisti.

Yaa darısı bizlere inşallah ya. Ben şimdi koldan mi göbekten mi devam edeyim şaşırdım valla
Amin.Ben kendime göbekten yaptım koldan sanki düşünüyorum etkili olmuyor ama hamile kalmak bu şans..bu kadar iğneyle yumurtam oldu ama neqatif..arkadaş ama 1 yumurtayla hamiş oldu

Ne kadar oluyor canım aşılama fiyatı?

O zaman benimkiler acaba hep tam olgunlaşamadan mı çatlıyor acaba neyse bakalım bekleyelim bu ay olmazsa zaten doktor gelin demişti onun rahatlığı var

ooo bu dünden daha koyu. Akşam tekrarla canım
Öyle mi canım dünkünü ve bugünkünü atayım bir de öyle bakalım. İlk attığım dünkü, diğeri bugünkü.

Eklentiler

• 16EB56CE-28CB-4B18-B2C6-B9EF7ECAA57A.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 1FA68D50-2C38-44C1-9698-32FDBAA73AD7.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 42
Benim çok uzayan akıntım olduğu gün yaklaşık akıntıdan bir 6 saat sonra falan pikgördüm ben çok yaklaşmış canım
Ay hadi inşallah canım bu gece 2-3 gibi değerlendirme olur aksilik olmazsa. Yakalar herhalde tutacağı varsa

Ya ben de direkt söylerim herhalde tam kestiremiyorum ama ilkinde sürpriz yapmadım içimde kaldı bunda yapsam mı diyorum inşllah olur da cumayı iple çekiyorum o zaman aşkım

Canım belki lh hormonun tam zirve yapamamıştır ama akıntın en azından yumurtaların çatlayacak olgunluğa ulaştığını söylüyor bikaç gün içinde olacak demekki bence
Aynen canım bakalım çok da şey yapmıyorum sıkıntı etmiyorum bugün zaten ilişki olacak aksilik olmazsa. Artık olacağı varsa kısmetinde varsa her türlü gelir bebişim diyorum olmazsa da doktora gideceğiz ya onun rahatlığı cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…