2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım nasıl oldun. Sen son ilişkinden ne kadar sonra; reglinden ne zaman önce testte öğrenmistin canım unuttum. Benim de reglime 8 9 gün var son iliski Dr un dediği tarihten itibaren de bugün 7. Günüm döllenme olduysa olmuştur aslında

Farklı yerde verdiysen değer değişmiş olabilir mi canım

kulagımın tıkanıklıgı ve duymama hat sevıyeye ulastı fln ama cok sukur dıyelım gecen haftaya gore daha ıyım bogazım sıs hala , canım benım ben tam catlamagunu ıle bırlıkte 9.gun akşam 7-8 gibi yaptıgım testte cok hafıf bısey gordum ertesı sabah ılk ıdrarla predıctor yaptım sonrasını bılıyorsun zaten beklıyoruz canım benım

Canim aynı yerde mi yaptırdın bence bir kan daha ver. Kimyasaldan anlamam açıkçasi ama umarım sağlıklı bir gebeliktir

Teşekkürler tatlım iyiles inşallah bir an önce

Garanti zaten bu hayatda hiç bir şeye yok canım hiç bir şeye yani gerçekten..aşılama benim için normal ilişkiden hiç bir farklılığını görmüyorum bir tek sperm yıkanıyor..ve + aşılama oluyorsun sonra bu kadar ağrıyla diyorki gün aşırı ilişki..ben en son ilişkide ağladım ağrıdan ve dedim tutmasa birde yapmam..birde benim karşıma çık doktorlar gercekten aşılamaya sıcak yaklaşmıyorlar..sonuçta para alıyor diye bilirki gel ikincini yapayım ama bana diyorlar git güzel yumurtaların varken tüp bebek yap..tutub tutmaması Allahın elinde..ama ben tüp bebeğe daha çok inanıyorum..evet çok masraflı zaten benim bu kadar uzatmağımın sebebi en çok bu..ama olmayınca olmuyor.

Tüp bebek ortalama ne kadar olacak canım ?

Ayrı yerlerde mi verdin aynı yerdeyse kimyasal oldun herhalde

Canım stres olma lütfen, testini tekrarla bir gün sonra betanın tekrar yükseldiği görülmüştü bu forumda.

Kızlarr geçen ay klomen ovitrelle denemiştik kimysal olmuştu bugün yine klomene başlıyorum hayırlısıyla inşallah tavsiyeleriniz varsa alırım birde günde 3 tane kullanmam gerekiyor dozları nasıl ayarlasam acaba

Siz rotayı Kayseri yapın bence Erciyes’e merkezden ulaşım çok kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…