2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Akıntı enfeksiyon değilse doğal bir şey niye önünü kesiyorsun

Yok haftası değişmez sadece gelişimi haftasından önde gidiyor diyebilir
yanı 4+5te gıtsem onde olur gıbı olur , ben ıptal ettım ya 5 hafta da bısey gozukmez sanırım dımı 17 subata aldım vardı dayanamazsam tekrardan bakarım ıkısının arası bısey 18 subatta dogum gunum :) tabı bunlar benım yaptıgım planlar Rabbımde inşallah böyle güzel planlar ile devam etmesını nasıp eder canım benım :) acaba yarın saglık ocagında kan versemmı zaten ıkı gunde cıkıyor nerdeyse pzrtesı salı bıdaha verırım ama sonucunu beklemeye yuregım dayanırmı bılmıyorum yada gıder ozelde verırım bılemedım ya

Seninle aynı güne randevu almışız.
Ben randevu gününde 6+2 olacağım.
oyuzden bende gıttım randevumu ıptal ettım erken geldı gıdıp bısey goremezsek bırdahakı randevuya kadar yerım kendımı sanırım 17 subata aldım sımdılık bu zaman yaklastıkca değişedebilir :) Rabbim nasip etsin inşallah amin :)

Senin adına çok üzüldüm arkadaşım.
Doğum da ölüm de Allah'tan. Seni suçlaması çok ama çok acımasız.
Yengem günde 2 paket sigara içerdi, çocuk sağ salim doğdu. Asla doğru bir örnek değil ama yiyecek ekmeği varsa oluyor işte.
kamu spotu : sigara sağlığa zararlıdır.

Evet haklısın bende hemen söyleme taraftarı değilim işe kendi adıma en az 3 ay sonrasında herşey düzene oturduğu için söylenebilir. Ay ne güzel telaşlar ilk bebeğim di düşen bende çok strestim tadını çıkaramadım. Aslında birşey olacaksa oluyor olmucaksa olmuyor hep kendimize yapıyoruz. Tadını çıkar her saatinin içinden de ne geliyorsa onu yap

Doktorum yok maalesef kafama göre gidiyorum herhangi bir doktora, eşimde de bende de çok şükür bir problem yok ama olmuyor kürtajdan sonra
O zaman hsg mantıklı canım bir tıkanıklık vardır yada hormonların düzensizdir ona da baktır. Benim öyle oldu. Tsh o kadar düşük ki gebeliğe engel dedi doktorum

İyi yapmışsın. Diğeri senin için erken olacaktı :)

Kızlar yukarıdaki dün akşam, aşağıdaki bu sabah anında kopkoyu olmadı t çizgisi ama yine de C'den daha koyu gibi hala çatlamadi mi demek bu dün 3 tane havuç yemiştim sevayd melisaa93 D dra21 imagination forever ve ovuden anlayan kizceler

Eklentiler

• IMG_20230201_102752.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 37
Yaa gerçekten böyle kötü insanlar var mı ya şaşıyorum.biz burda tanımadığımız insanların acılarıyla üzülüyoruz birde yüzyüze baktığın acını gozunun onunde yasadığın insan yapıyor bunu.Allah onun içine de merhamet versin senden de uzak olsun böyle insanı hayatında tutmayarak en iyisini yapıyosun zaten

Ay özelde ver sağlık ocağını boşver çatlıyor insan. Aynen sen beta takibini yap kalp atışı duyacağın haftada gidersin

benım kayınpederım dedı ki ben sabah namazımda dua ettım hep ilk çocuklarını Rabbim erkek versin diye dedi sonrası ne olursa olsun şimdi kız torun hasretıyle yanıp tutusuyor hıckımsenın kız coxugu olmadı kızının ıkı oglu var oglunun ıkı oglu var , benım de bır oglum var ıkıncı bebegım kız olursa bu oruntuyu bozmus olurum Rabbiim içimi biliyor ya kız annesıde olmak çok istiyorum ama nasıpp tabı sağlıklı olması ilk önceliğimiz :) Bu arada erkek annesi olmakta cok guzel birşey Rabbim gerçekten ikisinide tattırsın herkese aminn :)

Ay özelde ver sağlık ocağını boşver çatlıyor insan. Aynen sen beta takibini yap kalp atışı duyacağın haftada gidersin
o zaman mubarek cuma gunu kan vereyım ben sonrada biraz beklerim iki gün değil 4 gün sonra falan verırım belkı :) Allahım bebeişim benimle olsun tutunsunn amınnn

Biliyorum canım rabbim en hayırlısını bilir en hayırlısını verir.bizim için de böylesi uygunmuş. Tamamen kabullendim artık çok şükür iyiyim Yenisini için uğraşıyorum nasip olursa

okadar haklısın kı kuzum hayırlısı ıle yasayalım tadalım herseyı en guzel sekılde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…