2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O zaman hsg mantıklı canım bir tıkanıklık vardır yada hormonların düzensizdir ona da baktır. Benim öyle oldu. Tsh o kadar düşük ki gebeliğe engel dedi doktorum
Tekrar baktırmak gerekecek sanırım tekrar bir kontrole giderim 🙏🏻

Yaa gerçekten böyle kötü insanlar var mı ya şaşıyorum.biz burda tanımadığımız insanların acılarıyla üzülüyoruz birde yüzyüze baktığın acını gozunun onunde yasadığın insan yapıyor bunu.Allah onun içine de merhamet versin senden de uzak olsun böyle insanı hayatında tutmayarak en iyisini yapıyosun zaten
Öyle canım o insanın bizim hayatımızda yeri yok ☺️

Valla anlamadığım konular bir aylık adet düzeni için verdi doktor. Hayatımda ilk kez kullandım doğum kontrol hapı. O yüzden vucütta ne gibi belirtiler olur yada olmaz tecrübesizim 🤭🥲
Hormon değişimlerinden dolayı vücut kendini hamile saniyormus kendini ve yumurta uretmiyormus diye bilmiyorum ben 😊

Hormon için reglin 3. gün kan verdim 21. gün tekrar kana bakilacakmis 21.günde hangi kan degerine bakiliyor bilen var mi

canım ıdrara cık bı bucuk saat ıcme bısey tekrar yap sılık cıkmıs bu genel olarak
Aslında her zamanki yaptığım gibi yapmıştım. Sabahları ilk idrardan sonra folik asit içiyorum bı yudum suyla, sonrasındaki idrarla yapıyorum bugün de aynı şekilde yaptim

X