2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım kendini tutup ne kadar geç gidersen o kadar iyi hem kese görüp hem kalp duymak daha mantıklı sürekli ultrasona maruz kalmaz bebiş aslında ve zaman duruyor erken gidince
evet oyle oluyor ılk bebegımde de ben erkenden öğrendim surec aynı dedıgın gıbı oluyor o zman takıbım ozelde yapılmıstı sımdı devlette olacak , doktorumu sevıyorum tabı. Ama işte birde ısten ızın alma durumları var devamlı hemen de soylemek ıstemıyorum

kadın seni kıskanmış çekememiş sende sorun yok canım karşı taraf sıkıntılı 15 yıl önceki eşyayla şimdiki eşya bir mi bu kıskanclığıda abartmış yanitövbe tövbe eskimiş madem eşiyle taksıtlı yenisini alsaymış bi daha aileden ev yeniletmek nedir

Dilleriyle çocuklarının başına iş getirecekler. Sanki rabbim vermiyor da kendi yetenekleri erkek çocuk doğurmak

Bu eltiler Halis mi?

sonradan fark ettim o zamanda küsmemişsin e ne için küstün kimbilir ne yaptı sana

trueliving_ kuzum hakkında hayırlısı olsun bu işte en onemlisi Psıkolojı rahat olmak stres olmamak bunu net bı sekılde anladım gercekten, iyileş güzelce iyi ol.Kendin için bişeyler yap dedıgın gıbı ruhende arın Geleceği zamanı biliyor bebeğin Dualarım seninle , çok geçmiş olsun kuzum

Sen hangi gün yumurtlasan da doktor son adetinin ilk gününden itibaren hesaplayacak

ay inanırım cahil insan yapar bunu demekki torunlarınıda sahiplenmiyor

Daha neler ya çok şaşkınım ceviz için kalp kırılır mı

Mantıklı insan böyle düşünüyor işte bu saatten sonra eşyam eskiyince kayınpederden mi yenisini istiycem sanki kendim alıcam Onun beynini kuşa taksan ters uçar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…