2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

hey allahım neler neler ya o zaman onlar alınmış şimdi bunlar alınması gerekmiş 15 yıl öncesiyle şimdi birmi

Çok eski yıllarda evlenen çiftler erkeğin ailesi ile birlikte yaşardı ve gelin hem eve hizmet ederdi hem de tarla, hayvancılık gibi işlerde çalışırdı. Birlikte yaşadıkları için erkeğin anne babası da yalnız kalmazdı.
Bu nedenle eskiden erkek evlat çok gözde olmuş, istenmiş diye düşünüyorum.

Şimdi erkeğin ailesi ile yaşayan yok, tarla- hayvancılık gibi ortak çalışma yok. Herkesin evi - cebi ayrı.
Yaşadığımız dönemde erkeğin aksine kız çocuk daha çok istenir hâle geldi.

Her ne kadar kadın - erkek eşit dense de, doğuştan mı bilmiyorum ama kız çocukları daha merhametli, daha duygusal , daha zarif. Dolayısıyla evlenip gitse bile aile ile bağını kolayca koparmıyor.

Benim çevremde hamile olup erkek isteyen hiç olmadı bugüne kadar. Allah önce sağlıklı ve hayırlısını versin tabi ki ama cinsiyet tercihi yapabiliyor olsaydım bende kız isterdim

Aynen geliyor görünüyor. Öyle olmamasını çok isterdim ama ateş yanılmıyor senin testlerinde gölge de vardı halbuk
İlk 5 dakika, yine çok hafif silik çizgi

Eklentiler

• Screenshot_20230201_101931_com.android.gallery3d.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 65
sonradan fark ettim o zamanda küsmemişsin e ne için küstün kimbilir ne yaptı sana
Bebeğimi kaybettikten bir ay sonra karşılaştık. Karnımda kalbi durmuştu ya bununla alakalı canımı yakacak sözler sarfetti. Bile isteye gözümün içine baka baka beni suçladı. Ben zaten ölümden döndüm ve hangi kadın böyle bir şey ister. Kendisi de anne. O zamana kadar yaptıklarından kimseye bahsetmezdim bu konu benim kırmızı çizgim zaten ortalığı ayağa kaldırdım burnundan getirdim. Tüm sülale buna tepki gösterince aradı özür diledi o niyetle söylemedim vs. Bende o niyetle söyledin dedim. Madem böyle düşünüyorsun bundan sonra görüşmeyelim dedi olur bana uyar dedim o zamandan beri küsüz çok şükür

Bilinçaltına inmiş artık Stres yapmamaya çalış canım biliyorum çok zor ama rahat olunca geliyorlar minnoşlar
Ya evet sabah kalktıgımda acaba dün gece böyle birşey mi yaşadım diye düşündüm vallahi aslında stresim yok ama cok düşünüyorum canım dün fitil koymak zorunda kaldım az akıntım vardı artmasın diye onu bile düşündüm bebiş varsa zararlı olur mu diye. Ya zaten birşeyde hissedemiyorum acıkcası olumsuzluk değilde yok gibi

Canım bende istemiyorum 2 kızım var şükür iyikide var bunları göre erkek yorum kıymetli son yaşadığım olaydan onu anladım ceviz istedi torunu verdim dolaptan orusbu dedi kayınvalidem beni bu insanlar yıldırdı cahile laf anlatmak çok zor

Ay inanmıyorum çok sinirlendim barışma onunla ne demek suçlamak

Doktorum yok maalesef kafama göre gidiyorum herhangi bir doktora, eşimde de bende de çok şükür bir problem yok ama olmuyor kürtajdan sonra
Aynen bende kürtaj olalı 11 ay oldu olmuyor hayırlısı olsun canım rabbim nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…