2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar kusura bakmayın arada bir buraya felan yazıyorum konu açımca kımse bakmıyor artık buraya sorcam .. Progestan Fitil hamilelik testini engellermi idrarda tortu gibi beyaz fitil kalıntıları geliyor bu ilacı kullanıpta test yapınca acaba yanıltabilirmi evde yapsam?

Eklentiler

• B59C217B-B8DC-48C4-A004-F9CED97253F1.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 64
  • F266551C-987D-42D4-BAB2-90238FD20A1C.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 58
  • 405C93F5-0A65-418D-8E83-9B4B99CA3A92.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 58
Aşkım gayet artıyor maşallah yarın kopkoyu olacak Allah’ın izniyle. Bir de testten teste de fark ediyordur bebişim kız eşine söyledin mi naptınnnnn

3.gun bugün çok uzun değil mi ya
Kimisinin öyle oluyor canım 3 4 hatta 5 gün boyunca pozitif görünüyor ama bence buna takılma hala değerlendirmek için fırsatım var gözüyle bak en kçtü gün aşırı değerlendirmeye devam et belki peşpeşe çatlıyordur yumurtalar bir tanesi kanala düşüyor ama diğerleri de sönüyor ya belki o süreç uzuyordur , ben pik görüp sonra silik olup sonradan hala çatlamayan yumurtam olduğunu görmüştüm doktorda mesela ulrasonda. Herşey olabilir yani. O yüzden en mantıklısı bir hafta daha bir boş bir dolu değerlendirmek bence . Test öngörü oluşturmak adına yapılmalı yoksa kafayı yedirtiyor insana

Ovulasyoncular şu testlere bir bakin be güllerim. Uzayan yumurtlama akıntım hat safhada arttı ama test hala pik değil sanırsam

Eklentiler

• C6F37DE1-6443-4AF6-A54B-CB40F898E084.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 54
  • E6646A20-A26D-44B2-B980-9B11D2C0F6F0.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 49
  • DA7E74BE-47AD-443A-99A8-56063F5A8D30.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 54
Aşkım uzayan yumurtlama akıntım çok arttı fazlalaştı az önce baktım lavaboda.test de yaptım koyu ama hala pik değil
bıanda artık kırmızya donus yapabılır kuzum evet cok artmıs dun basladı sanırım zaten akıntın dımı :) benımde 9unda basladı sıpsılıktı test 10 unda koyulaşmaya basladı hatta ben pık ıle arasında fln dıye dusundum ertesı sabah 9 da pıktı :)

Ovulasyoncular şu testlere bir bakin be güllerim. Uzayan yumurtlama akıntım hat safhada arttı ama test hala pik değil sanırsam
Canım belki lh hormonun tam zirve yapamamıştır ama akıntın en azından yumurtaların çatlayacak olgunluğa ulaştığını söylüyor bikaç gün içinde olacak demekki bence

Aşkım gayet artıyor maşallah yarın kopkoyu olacak Allah’ın izniyle. Bir de testten teste de fark ediyordur bebişim kız eşine söyledin mi naptınnnnn
ona erken gebelık yaptıgım gıbı soyledım busefer tum bu stresı heyecanı benle bırlıkte oda yasasın dıye :) yanımda yoktu fotosunu attım dırek yına klasık soru cıft cızgımı gordugunu bıle algılayamadı sag bastan say dedım bakayım kac tane sayacaksın oylelıkle oldu ıste kuzum ya bakalım cuma kan verecegım artık :)

İdrarda o şekilde etki normaldir bence kalıntılarının olması. Ama testi etkiler mi bilmiyorum burada kullanan birini hatırlamıyorum ben onu anneler grubunda belki kullanan olmuştur ya da doğrudan aratsan daha yardımcı olabilir illla senin gibi olan vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…