2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canımmm hamilelik belirtilerin nelerdi bi de ilişki sıklığın nasıldı ben ilişki sıklığını çözmeye çalıştığım için tavsiyelerini almak isterim
Kuzum bız bu ay aılece cok hastaydık tek bır gun ıkı ılıskımız oldu gece ve oglen , oyuzden benım ıcın mucıze oldu Hala hastalıgım devam edıyor belırtıye daır pek bıseyde hıssetmedım cunku zaten heryerım agrıyor atesım cıkıyo mıdem bulanıyor oksuruyorum vs ayırt etmek cok zor . Dun sol kasığımda tum gun bı baskı oldu onu soyleyebılırım canım benım

Son düzenleme:
Sagol canim cok yogun oldu diyemem acikcasi sadece pecetede gördüm, ic camasirimda da gordum islaklik afedersin kacirmisim gibi kucuk. Ben de ovu yapiyorum acikcasi ondan da dikkat ettim az once yine ovu yaptim yorumlarinizi merak ediyorum

Eklentiler

• BFF63A5E-D47B-4D81-B564-93973EB344D6.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 60
Ya öyle mi çok geçmiş olsun canım bol dinlenme bol bol C vitamini almayı ihmal etme bu virüsler ortalığı kasıp kavurdu kaç aydır.
Anladım bitanem Allahın mucizesi işte bana da umut oluyor bu paylaştığın kaygılarım azalıyor
Çoook teşekkür ederim dönüşün için.

sevayd cok bereketlı bır topıc olcak bu ayy bellııı
yaa kuzular sıze bısey sorcam bı yatak almıstm bazalı baslıklı,cunartesı geldı ama koku gıtmedı bı degısık kokuyor başlıgı ozellıkle,havalandırdım o kadar.bellonadan almıstım ne yapmak gerekır bormalmı yenı alınan mobılyanın boyle kokması

Bak gordunmu sekercım olacagı varsa tek atımdada tutuyorsen relax ol oluruna bırak

Sagol canim cok yogun oldu diyemem acikcasi sadece pecetede gördüm, ic camasirimda da gordum islaklik afedersin kacirmisim gibi kucuk. Ben de ovu yapiyorum acikcasi ondan da dikkat ettim az once yine ovu yaptim yorumlarinizi merak ediyorum
Ogördüğün ıslaklıklardan bahsediyorum bende silince peçeteye gelen iç çamaşırı ıslaklaştıran
Bugün pik görünüyor Bugünü yarını ve bir sonraki günü değerlendir canım. Kaçırma bu günleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…