2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Valla canım orda bir çizgi bar efektsiz de görümüyordu
Yarın sabaha daha da belirgin olacak inşallah
Efektsizde görünüyor ama işte her gün daha koyu bekliyorum o da olmuyor acaba diyorum testmi yalanci çizgiyi çıkarıyor

Niqu kesınlıkle katılıyorm.bu markada sılık cızgı hep var.yarın predıctor al varsa cıkar onda ve en guvenılırı o,sonradan üzülme dıye dıyorum canım bunları
İşte predictor dedim al etrafta olan bütün eczanelere baktık yok saçma sapan testler aldık mecbur onları edicem..yok zaten kendimi kaptırmadım neqatif diye düşünüyorum

İşte predictor dedim al etrafta olan bütün eczanelere baktık yok saçma sapan testler aldık mecbur onları edicem..yok zaten kendimi kaptırmadım neqatif diye düşünüyorum
Kaset testın varsa sabah bır tane kaset test bırtanede erken gebelık testı yap canım.ınsallah bebegın senınledır..

Eklentiler

• IMG20230130184820.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG20230130083321.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG20230130071103.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 65
Bizdede durum aynı..bana diyor ilk testinde gördüm şimdi görmüyorum..ama var diyor çocuknerden var diyorum..bekle diyor kan vericen
Esimde simdi diyor hadi gidelim kan verelim diye. Bu kdr silik cizgiye versem.cikar mi acBa y

Esimde simdi diyor hadi gidelim kan verelim diye. Bu kdr silik cizgiye versem.cikar mi acBa y
Ben kan vererken o bekleyişi hiç sevmiyorum..stresi dibine kadar yaşıyorum..istediğim gibi çizgi görmeyince gitmem diyorum

Çaya rağmen böyle çıktıysa pik olabilir Bence değerlendirin.yarın sabaha da çatlayabilir akşama da
Evet yaklaşık 2 saat kadar önce kupayla yeşil çay içmiştim ve tuvalete çıkmamıştım çıkmamışken test yapayım dedim biz genelde gece 2-3 gibi değerlendirebiliyoruz tatil girdiğinden beri oğlum çok geç uyuyor çünkü

Evet biliyorum canım ama eli kulağında demek oluyor bu değil mi yakın yani kızlar öyle söyledi
Yok canım eli kulağında asla değil.Bu testi aylardır kullanan biri olarak sana diyorum.max olan diğer taraftan koyu olunca yumurtlama demek.Hatta kontrol amaçlı ateş takibi yap haklı olduğumu anlayacaksın:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…