2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaaa iyi o zaman canım
3 güne kadar normal diyorlardı canım

Valla canım yeni mobilya kokusu belli olur
Ne kokusu gibi boya cila kokusu mu deri kolusu mu ya da pis bir kolu mu falan arayıp ta bir sor istersen müşteri hizmetlerine falan

Tamam canim kacirmam insallah, allah eslerimize de sabir versin ve ayrica insallah testler bizi yaniltmiyordur da olgunlasmis yumurtam vardir

Okudum üfledim canım ne diyon sen ama valla kendime değil de ben de başından beri öyle hissettim dua da ettim çok iyi kötü az çok tanışık olduk dertlerimiz farklı farklı inşallah çoğalır gittikçe tabiki full çıkmayacak ama inşallah çopumuzun yüzü gülecek bu ay

Herkeste 1 2 gün pik kalmalı mı benim bir gün sürüyor galiba ya
Yok yok, aslında normali 1 gün zaten. Ancak bazılarında geç çatlama olduğu için pik uzun sürüyor. O kişilerin de bolca havuç yemesi lazım eheheh

Belirtin var mı hiç canım
Yok canım aslında 28 günde bir oluyorum ve buğün olmam gerekti yada yarın bakalım bekliyorum son 3 aydır düzenli bu ay griptim antibiyotik kullandım birde parol soğanı bile arada kaynattım gecikti diye düşünüyorum

Bence ideal bir zaman hayırlı işleeeerrrrr

1fafeyla canım hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla gelsin
Sağol canım biraz erken sevindim sabah çok yoğun bir kanama ile hastaneye gittim tansiyonum bile yerlerdeydi kanamadan dolayı . Düşük başlamış müdahale edilmeyecek kadar küçük dendi hap verildi kanama ile beraber düşcekmiş . Rabbimin imtihanı inşallah daha sağlıkla şekilde nasip olur yeniden . Bende değerim yükselir diye bekliyordum büyük ihtimalle kimyasal gebelikti sonlandı..

Hayırlısı olsun canım yarın olsanda hala bu ay da şansın var yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…