2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben bu gariban testime efekt yaptım
Ben uzun zamandır seni takip ediyorum. Biraz sessizce takip oldu bu ama inan bana en çok dua ettiklerimden birisin. Kalben seninleyim. İnşallah Rabbim hayırlısı ile gönlüne göre kopkoyu görmeyi nasip eder sana. Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin sana canım benim. Duam seninle. İnşallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim

Yok canım eli kulağında asla değil.Bu testi aylardır kullanan biri olarak sana diyorum.max olan diğer taraftan koyu olunca yumurtlama demek.Hatta kontrol amaçlı ateş takibi yap haklı olduğumu anlayacaksın:))
Ateş takibi yapıyorum canım ben de ateşin kitabını yazarım :) akıntım başladı bir iki güne çatlar eminim

Guzelım ben kaset testınde goruyorum gölge ama ne kadar bekledıgını bıldıgım ıcın sımdılık bısey demıyorum.sabah ılk ıdrarınla yapınca benıde etkıletle
O kadar resim varki sanki dün kaset yaptığımda hemen yaparken gördüm bu gün ama görmedim..evde kaset kalmadı..bende almadım..erken var onunla yapıcam..yarın yine ufacık bile çizgi olursa akşama kan vericem..

Amin Allah canım..Yaaa bak ağlıcam zaten duyğusal olmuşumAllah her kesin kalbine göre versin canım..Sendende bebiş haberi alak

Kuzum ılk ıdrarla yap lutfen ayrıca ben gorebılıyorum adet gunune daha var dıye de boyle olabılır
İlk idrarla yapıyorum canım..ama benim durumum sizinkinden farklı aşılamada adet malesef erkenden geliyor ama yinede benim aşılamanın 12 günü bu gün doktor 14 günü kandan dedi ver demedi test yap..ondan diyorum belki erken

Kızlar banada test önerisi yapar mısınız sonradan gelip büyüyen inatla çatlamayan yumurtam için çatlama iğnesi olmak zorunda kaldim bugün.5.günden itibaren test ile takip etmek istiyorum

Evet kuzum farklı bılıyorum tabiki 14.gun yada yarın dedıgın gıbı kan vermen daha saglıklı olabılır gıbı kuzucum bakalım sabahkı testınde bellı olur kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…