2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Herkes de pik 2 gün kalmak zorunda değil canım aman çatlasında hemen zaten😅
Ben ilk piki gördüm sonra 2. yi de gördüm görmez olaydım 🤭hemen çatlar inş senin hem piki hem çatlamayı değerlendirmiş olursun.
Yaaa iyi o zaman canım🙈
Yok canım benimki normal değil seninki normal kesinlikle neden öyle oldu bilmiyorum ama büyüdü catlayamadi mi valla anlamadim atiyim bak hatta testlerimi ama simdi farkettim de sanki hafif siliklesmis gibi yada yeni yapmıştım ondanmi ay bilemedim ki 21 akşam çatladım ı acep geri gidip bakınca resme şaşırdım evde değilim suanki kuru halleri nasil bilemedim 🤔
3 güne kadar normal diyorlardı canım😊

sevayd sevayd cok bereketlı bır topıc olcak bu ayy bellııı 🙏🌸😍
yaa kuzular sıze bısey sorcam bı yatak almıstm bazalı baslıklı,cunartesı geldı ama koku gıtmedı bı degısık kokuyor başlıgı ozellıkle,havalandırdım o kadar.bellonadan almıstım ne yapmak gerekır bormalmı yenı alınan mobılyanın boyle kokması:KK43:
Valla canım yeni mobilya kokusu belli olur
Ne kokusu gibi boya cila kokusu mu deri kolusu mu ya da pis bir kolu mu falan arayıp ta bir sor istersen müşteri hizmetlerine falan

Ogördüğün ıslaklıklardan bahsediyorum bende silince peçeteye gelen iç çamaşırı ıslaklaştıran
Bugün pik görünüyor Bugünü yarını ve bir sonraki günü değerlendir canım. Kaçırma bu günleri☺️
Tamam canim kacirmam insallah, allah eslerimize de sabir versin🙈 ve ayrica insallah testler bizi yaniltmiyordur da olgunlasmis yumurtam vardir🙏🏻

sevayd sevayd cok bereketlı bır topıc olcak bu ayy bellııı 🙏🌸😍
yaa kuzular sıze bısey sorcam bı yatak almıstm bazalı baslıklı,cunartesı geldı ama koku gıtmedı bı degısık kokuyor başlıgı ozellıkle,havalandırdım o kadar.bellonadan almıstım ne yapmak gerekır bormalmı yenı alınan mobılyanın boyle kokması:KK43:
Okudum üfledim canım ne diyon sen 😂😂 ama valla kendime değil de ben de başından beri öyle hissettim dua da ettim çok iyi kötü az çok tanışık olduk dertlerimiz farklı farklı inşallah çoğalır gittikçe tabiki full çıkmayacak ama inşallah çopumuzun yüzü gülecek bu ay🤲🤲❤️❤️

Herkeste 1 2 gün pik kalmalı mı benim bir gün sürüyor galiba ya
Yok yok, aslında normali 1 gün zaten. Ancak bazılarında geç çatlama olduğu için pik uzun sürüyor. O kişilerin de bolca havuç yemesi lazım :KK70: eheheh

Belirtin var mı hiç canım
Yok canım aslında 28 günde bir oluyorum ve buğün olmam gerekti yada yarın bakalım bekliyorum son 3 aydır düzenli bu ay griptim antibiyotik kullandım birde parol soğanı bile arada kaynattım gecikti diye düşünüyorum

Evet yaklaşık 2 saat kadar önce kupayla yeşil çay içmiştim ve tuvalete çıkmamıştım 🙈 çıkmamışken test yapayım dedim😁 biz genelde gece 2-3 gibi değerlendirebiliyoruz tatil girdiğinden beri oğlum çok geç uyuyor çünkü 🤦🏻‍♀️😅
Bence ideal bir zaman 🤭 hayırlı işleeeerrrrr 💃🏼

1fafeyla 1fafeyla canım hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla gelsin🤲🤲
Sağol canım biraz erken sevindim sabah çok yoğun bir kanama ile hastaneye gittim tansiyonum bile yerlerdeydi kanamadan dolayı . Düşük başlamış müdahale edilmeyecek kadar küçük dendi hap verildi kanama ile beraber düşcekmiş . Rabbimin imtihanı inşallah daha sağlıkla şekilde nasip olur yeniden . Bende değerim yükselir diye bekliyordum büyük ihtimalle kimyasal gebelikti sonlandı..🥺

Yok canım aslında 28 günde bir oluyorum ve buğün olmam gerekti yada yarın bakalım bekliyorum son 3 aydır düzenli bu ay griptim antibiyotik kullandım birde parol soğanı bile arada kaynattım gecikti diye düşünüyorum
Hayırlısı olsun canım yarın olsanda hala bu ay da şansın var yine de 🤲🤲

X