2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benimle aynı giden var mı? 24ü pik olup 25te çatlayan. Şuan beklemede olan
Elımde bıtane ovulasyon kıtı vardı 25 ınde sabah yaptıgımda pık olmak uzereydı %108 gostermıstı uygulama.1 gun var aramızdacumartesı test yapcam ben senden cok umutluyum bu ay ınsallah o guzel yumos guzel bı bebek olmustur

hemde mis gibi var :) sağlıkla gelsin bebiş :)
KIZLAR BUGÜN KAN TESTİ VERDİM SONUCUDA BIRAYAKIM RESİMLE CUMARTESİ GECESİ VE BUGÜN PESPEMBE BİR AÇIK RENKLİ KAN BİLE DENMİCEK KADAR YERLEŞME KANAMASI GÖRMÜŞTÜM . Değerim 18,8 çıktı çok çok yeni galiba inşallah sağlıkla devam eder ..Dualarınızı esirgemeyin . Rabbim tüm isteyenlere böyle beklenmedik anda muziceler versin

Eklentiler

• 0FC2C56A-4AC7-405E-8A90-DEBEC204D4CD.jpeg
    27,5 KB · Görüntüleme: 78
Maşallah canım 3. Gebelık haberı bu hafta.nıce guzel haberleredaha cok yenı evet saglıkla buyur ınsallah hangı gunlerı degerlendırmıstın?

mini minicik daha dağlıkla büyüsün güzel haberlerle devam edersin. İnşallah

Bizimde yıllar önceki sonucta volum 1 sperm sayısı 138 milyon aktif 65 ama Hareketsizlik vardı bu volum ne oluyor tam olarak tabu aradan yıllar geçti belki dahada düşmüştür
Hacim 1 ml canım mesela .1 bardak gibi düşün az yani. 2 ml iki bardak gibi. Sperm sayısı 15 milyonda mesela 2 ml olduğunda toplam sperm sayısı 30 ml oluyor. Ama hacim 1 ml toplamıda 15 milyon kalıyor
Çok dümdüz mantık .
Bizim öyle çıktı mesela
Sizin 1 ml olmasına rağmen 138 milyon çok çok iyi bir değer. Olasılık yükselmiş oluyor yani.
Aktif 65 dediğinde toplam hızlılıktır onunda minumum 40 olması lazım oda gayet iyiymiş. O yüzden hacim az olsa da sıkıntı olmamıştır doktor da problem olarak görmemiştir muhtemelen dimi

Kzılar bişi dicem. Ben geçen ay yumurtlamadan sonra sayıp her gün hamilelik testi alıp denemiştim (denemezsem çatlardım) ancak hep farklı eczaneye gidiyordum size de böyle oluyor mu? Sanki eczacı niye bebek yapıyosun dicek, sanki gizli saklı iş yapıyorum fghjkljhj niye böyleyim

Cumartesi ben de mi yapsam acaba yaaa güzel kalbinden öperim hadi inşallah ikimiz de hamişizdir canım benim

Tebrikler canım inşallah sağlıkla devam edip kucağına alması da nasip olsun

e bu ben valla bende acaba sadece bir benmi böyleyim diye düşünüyorumdum saçmalama kizm gizli bir iş mi diyorum ama istemsizce farklı eczaneden alıyorum

Sağlıkla ilerlesin canım

Ultrason kağıdınız var mı

Bat ın ne zamandı canım şubatsa ekleyelim listeye ne kadar çok o kadar bereket deyip

Kızlar gecen ay kimyasal hamileligimde göğüs agrim yumurtlamadan sonra başlayıp adete yakın gecmisti hat dize gecen gün dedim ya yine başladı göğüs agrim regli olucam kesin ama göğüs agrim yine gitti umutlandım açıkçası yumurtlama testim 20 21 pik kaldi ama 22 de bakmadım çatladımi diye ne zaman test yapsam sanırım bugün 9 gün oluyor test askim geldi benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…