2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence erken canım bikaç gün daha tut kendini
Yapabilirsin başarabilirsin bence

Erken

Bende de oldu o aynı eczaneden almaya utaniyirdum trendyoldan ovulasyon testleriyle geliyor hayat kurtariyo

Yarın sabah sende afıllı bır test beklıyoruz askm o zamanzamanı gelmıs artık

138 dedigim sperm miktarı yaziyor aktı sperm miktarı 64 ileri hızlı hareketli 25 a+b oranı diye bisey var 35.9 yaziyor yanında ki değer ise 50 yaziyor D harfi var düşük dr da hareketlilikte yavaşlık var sigara vs azalt demisti ama üzerinden çok yıl geçti bide üstüne tansiyon ilaclari başladı 1 yıldan fazladır korunmuyoruz yani keske ikna edebilsem de tekrar yaptirsa kafama çok takıyorum bide şey okudum bi dr yazısında bu hareketsizlikden kaynaklı düşük kimyasal olasılığı artiyormus 2 defa başıma geldi bir kimyasal bir de 9 haftaya kadar boş gebelik denilmişti oda bebek 5 haftada kaldığı ortaya çıktı bilmiyorum kafama çok takıyorum bu durumu tansiyon ilaçları da doğrudan etkilediği için araştırıyorum ama anlayamıyorum

Ayyy o kadar sevindimkiiii benzer durumlar bizde de olunca ümitlendim açıkçası sağlıkla ilerlesin hayırlısıyla kucagınıza almak nasip olsunn
Çok sağol canımm evet umut her zaman var yeter ki canlı bir sperm hücresi olsun artıyor o zamanla iyi takviye yapsınn kendine keçi boynuzu pekmezi de çok iyii. Sen de iyi beslen her şeyi sıkıntı stres etme ye iç dolal ben bu ay öyle yaptım yumurtlamadan önceki 2 hafta spor da yaptım ama sonra bıraktım . Belki onlar da fayda sağlamıştır darısı sana olsun en kısa sürede inşallah

cok sevındım kuzucum ya sağlıkla dogsun saglıkla buyusun ınsallah hangı marka kaset testtı elındekı canım -bende hamıle oldğumu öğrendim henuz yenı bat gunun mu :)
Ay süper çok sevindim canım benim aminn inşallah sen de sağlıklı bir gebelik geçirirsin sağlıkla kucağına alırsın bebeğini evet bugün BATtı olmadım dün de bacaklara kadar inen bildiğin adet ağrısı yaşadım ara ara olup geçiyor

Perlitik kuzum çok teşekkür ederimm evet valla ben de hamile kalmadan önce sürekli belirti okuyordum mesajımı alıntıladım buradan okuyabilirsin. Ben şu anda 90 günlük DioFol kullanıyorum içinde B12 ve D vitmaini de var . eşim de çok takviye kullandı süreç zorken hızlanmış oldu şükür farklı bir sorun varsa cevaplarım seve seve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…