2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım bir şekilde ikna etmeye çalış o zaman tekrar test yapmaya yani test yapmadan proxeed gibi takviye kullanacaksa tamam belki ama daha önce de sanki konuşmuştuk di mi tansiyon ilacından hatırladım ben valla burdaki erkek infertilitesini üşenmeden bütün başlıklarını hepisni okudum ara ara hep ona da okudum özellikle çocuğu olupta sonradan değerleri kötüleşenleri nihayet ikna oldu e bide gördü ben klomen kullandım kistle uğraştım zaten sağ tarafımı kist patlaması yüzünden kaybetmiştim diye kisti de görünce korktu vijdana geldi herhalde kendi kendine söyledi bir gün , eminim ben kendimden ama senin için rahatlasın diye yapalım testi diye sen ara ara kulağına sokmaya çalış canım önce ,burda karışık örnekleri anlatırken araya kakala onları da önce fikrine alışsın

Bu grup maşallah bereketli olacak gibi pozitifi gören arkadaşlara hayırlı olsun her zaman yazamasam da gözüm kulağım kalbim sizde Ankarada kar yağıyor çok güzel Ocak ayının bereketi, belki kar gibi bize de bereketi getirir

Şöyle bi yakınlaştırdım gözüm yanılmıyorsa görüyorum gibi çok çok yeni ama adetine kaç gün kaldı
Canım ben korunmayı yeni bıraktım öncesinde doğum kontrol hapı kullanıyordum. Geçen ay 41. Gün oldum bu ay ne zaman olacak bilmiyorum eşim zaten şehir dışında bir kez beraberlik oldu onda da yumurtlama zamanı mı değil mi bilmiyorum 10.gün bugün. ilişkiden önceki gün şeffaf sarı karışık uzayan akıntı geldi ilişkiden sonraki günde yumurtlama zamanı ağrım var gibiydi sanki ama daha şiddetli idi sanki birde göğüslerim çok sızladı o gün ama adet ne zaman gelecek hiçbir fikrim yok

Test günlerimiz gelse de hayırlısıyla olduysa sevinsek olmadıysa önümüzdeki maçlara hazirlansak duphaston kullanan var mı aranızda
Ben kullanıyorum canım Duphaston'u. Reglin 16. gün sabah ve akşam olarak içiyorum 10 gün sürüyor. Tam günümde de regl oldum gecikme olmadı aksine 1 gün erken regl oldum ocak ayında.

Ah kuzum maşallah Allah im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah maşallah eşim de hacım hariç çok benzer sıkıntılar Dr u argifertil m verdi. Gunde 3 kez içiyor keçi boynuzu da içiyor. Bana da Dr um vinalac verdi. Onu kullaniyorum. Catlatma iğne günüm hariç 7. Günümdeyim umarım ben ve arkadaşlarım da sağlıkla güzel haberler alabiliriz hayırlısıyla Amin. Sana da tertemiz sağlıklı huzurlu bir gebelik diliyorum canım

Ben kullanıyorum canım Duphaston'u. Reglin 16. gün sabah ve akşam olarak içiyorum 10 gün sürüyor. Tam günümde de regl oldum gecikme olmadı aksine 1 gün erken regl oldum ocak ayında.

Ben ilk defa kullaniyorum canım yumurtlama bitimine Dr um gebelik olursa tutunmayi kolaylaştırsin diye verdi bitince olmazsa gebelik regl olacağım sanırım

Amin canımm inşaAllah söylediklerini dinlicemm

Bnde gördüm
İnşallah vardır

Maşallah canım 3. Gebelık haberı bu hafta.nıce guzel haberleredaha cok yenı evet saglıkla buyur ınsallah hangı gunlerı degerlendırmıstın?
O kadar salmıştım ki üç dört aydır artık kendimi dinlemiyordum Ovülasyon testi yapmayıda bırakmıştım sadece göğüs hassasiyeti başlayınca yumurtlama günüm olduğunu anlıyordum 2 güne bir yada 3 güne bir ilişki oluyordu ne zaman istersek yani affınıza sığınarak . Ama geç döllenme olduğundan süphe ediyorum ben bu ay çünkü 6 gün geciktim adet olmam gereken 3 gün yerleşme kanamam oldu 1 hafta falan olmuş galiba döllenme olalı . Normalde çok düzenli adetleerim 25 günde bir yada 27 günde bir olur hiç sekmez . Belirtim de olmadı fikir olsun sizlere heran adet olcakmışım gibi 2 haftadır karnım ağrıyodu resmen adet bekliyodum hala da ağrılar devam ediyor . Beyaz akıntımda olmadı enfeksiyon var bende hep yeşil olur akıntım. Kendinizi dinlemeyi bıraktığınızda kafanız rahat olduğunda süpriz gibi geliyorlar . Yormayın kendinizi .. rabbim en güzel zamanı bilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…