2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar gecen ay kimyasal hamileligimde göğüs agrim yumurtlamadan sonra başlayıp adete yakın gecmisti hat dize gecen gün dedim ya yine başladı göğüs agrim regli olucam kesin ama göğüs agrim yine gitti umutlandım açıkçası yumurtlama testim 20 21 pik kaldi ama 22 de bakmadım çatladımi diye ne zaman test yapsam sanırım bugün 9 gün oluyor test askim geldi benim 🙈
Bence erken canım bikaç gün daha tut kendini
Yapabilirsin başarabilirsin bence 😂😂😂

Kızlar gecen ay kimyasal hamileligimde göğüs agrim yumurtlamadan sonra başlayıp adete yakın gecmisti hat dize gecen gün dedim ya yine başladı göğüs agrim regli olucam kesin ama göğüs agrim yine gitti umutlandım açıkçası yumurtlama testim 20 21 pik kaldi ama 22 de bakmadım çatladımi diye ne zaman test yapsam sanırım bugün 9 gün oluyor test askim geldi benim 🙈
Erken 🫣😂

Kzılar bişi dicem. Ben geçen ay yumurtlamadan sonra sayıp her gün hamilelik testi alıp denemiştim (denemezsem çatlardım) ancak hep farklı eczaneye gidiyordum :KK70: size de böyle oluyor mu? Sanki eczacı niye bebek yapıyosun dicek, sanki gizli saklı iş yapıyorum :KK70: fghjkljhj niye böyleyim
Bende de oldu o aynı eczaneden almaya utaniyirdum 😂😂 trendyoldan ovulasyon testleriyle geliyor hayat kurtariyo

Yarın sabah sende afıllı bır test beklıyoruz askm o zaman🤣😍zamanı gelmıs artık🙏

Hacim 1 ml canım mesela .1 bardak gibi düşün az yani. 2 ml iki bardak gibi. Sperm sayısı 15 milyonda mesela 2 ml olduğunda toplam sperm sayısı 30 ml oluyor. Ama hacim 1 ml toplamıda 15 milyon kalıyor
Çok dümdüz mantık .
Bizim öyle çıktı mesela
Sizin 1 ml olmasına rağmen 138 milyon çok çok iyi bir değer. Olasılık yükselmiş oluyor yani.
Aktif 65 dediğinde toplam hızlılıktır onunda minumum 40 olması lazım oda gayet iyiymiş. O yüzden hacim az olsa da sıkıntı olmamıştır doktor da problem olarak görmemiştir muhtemelen dimi
138 dedigim sperm miktarı yaziyor aktı sperm miktarı 64 ileri hızlı hareketli 25 a+b oranı diye bisey var 35.9 yaziyor yanında ki değer ise 50 yaziyor D harfi var düşük dr da hareketlilikte yavaşlık var sigara vs azalt demisti ama üzerinden çok yıl geçti bide üstüne tansiyon ilaclari başladı 1 yıldan fazladır korunmuyoruz yani keske ikna edebilsem de tekrar yaptirsa kafama çok takıyorum bide şey okudum bi dr yazısında bu hareketsizlikden kaynaklı düşük kimyasal olasılığı artiyormus 2 defa başıma geldi bir kimyasal bir de 9 haftaya kadar boş gebelik denilmişti oda bebek 5 haftada kaldığı ortaya çıktı bilmiyorum kafama çok takıyorum bu durumu tansiyon ilaçları da doğrudan etkilediği için 🤧 araştırıyorum ama anlayamıyorum

Kızçeler bakar mısınız bi 😊
Efektsiz olarak atıyorum . Görebilen olacak mı bakalim 😃

Eklentiler

• IMG_20230130_195655.jpg
    IMG_20230130_195655.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 95
Ayyy o kadar sevindimkiiii benzer durumlar bizde de olunca ümitlendim açıkçası🤲 sağlıkla ilerlesin hayırlısıyla kucagınıza almak nasip olsunn💕
Çok sağol canımm evet umut her zaman var yeter ki canlı bir sperm hücresi olsun artıyor o zamanla iyi takviye yapsınn kendine keçi boynuzu pekmezi de çok iyii. Sen de iyi beslen her şeyi sıkıntı stres etme ye iç dolal ben bu ay öyle yaptım yumurtlamadan önceki 2 hafta spor da yaptım ama sonra bıraktım . Belki onlar da fayda sağlamıştır 😇 darısı sana olsun en kısa sürede inşallah 😊🥰

cok sevındım kuzucum ya sağlıkla dogsun saglıkla buyusun ınsallah :KK200: hangı marka kaset testtı elındekı canım -bende hamıle oldğumu öğrendim henuz yenı bat gunun mu :)
Ay süper çok sevindim canım benim aminn inşallah sen de sağlıklı bir gebelik geçirirsin sağlıkla kucağına alırsın bebeğini 🤗🌸 evet bugün BATtı olmadım dün de bacaklara kadar inen bildiğin adet ağrısı yaşadım ara ara olup geçiyor🙈

Kızlar merhabaaa,
Öncelikle bu grubun herkese şans getirmesini dilerimmm. Ben Ocak grubunun sonundaydım ve bugün 128 Beta değeri ile hamile olduğumu öğrendim. Sabah kaset testte silik çıkmıştı onun üzerine kan verdim ve hamileymişim. Sizlere kısaca durumumuzu ve hamilelik belirtilerini paylaşmak istiyorum.
Burada çok başlık açmıştım yana yakıla çözüm arıyordum. Eşimin başta sperm hareketi de sayısı da hacmi de azdı. 3 ay sonra hormon düzeltmesi ilaç tedavisi ile hareket arttı sayı yine aynıydı hacim daha da düştü. Morfoloji 0'dı. Çok üzüldüm ama son 2 aydır eşim Proxeed Plus ve keçi boynuzu kullandı her gün kızlar çok işe yaradı 1.5 ay sonra sayı 4 katı arttı, morfoloji düzeldi biraz ve hareket de yine iyiydi, tek sorun hacimdi hala. Doktorlar bu hacimle hamilelik ihtimali düşük dedi. Totalde 5. deneme ayımızdı çok şükür gebelik elde edebildim.
Bana gelicek olursak ben şok oldum çünkü en beklemediğim ay hamile kaldım. yılbaşı diye çok az 2 kadeh kokteyl içmiştim, iş yoğunluğum vardı, aşırı stresliydim, ona rağmen oldu Allah'ıma binlerce şükür her gün rahim kısmımda elimi gezdirip Allah'a dualar ettim.
Belirtiler:
Ovülasyon testi ile takip yaptım. Çatlamadan 6 gün sonra yumurtlamamın olduğu sol kasığım atmaya başladı. Bir şeyler geziniyor gibiydi.
Adetime 1 hafta kala göğüs ağrısı başladı ve acıyordu baya. Sonradan göğüs ucum su toplamış gibi şişti.
Adete 2/3 gün kala aşırı duygusaldım her şeye her söze ağlar olmuştum milletin yanında bile iş yerinde.
Adete 1 gün kala bacaklarım ve kasığımda regl ağrısı gibi bir ağrım vardı kesin regl olacam dedim umudum yoktu.
Sonra ağrı birden geçti ama kan man yok.
Bugün sabah 5 gibi gebelik testi yaptırdım silik çizgi çıktı, inanamadım bir daha yaptırdım yine öyle çıktı.
Sonra da kan verdim ve sonuç 128 ile hamileyim.
Dua edin kızlar sağlıklı olsun inşallah. Darısı isteyen herkeseee :anneadayı: :KK200:
Perlitik Perlitik kuzum çok teşekkür ederimm evet valla ben de hamile kalmadan önce sürekli belirti okuyordum🙈 mesajımı alıntıladım buradan okuyabilirsin. Ben şu anda 90 günlük DioFol kullanıyorum içinde B12 ve D vitmaini de var . 😇 eşim de çok takviye kullandı süreç zorken hızlanmış oldu şükür 🤲🏻🍀 farklı bir sorun varsa cevaplarım seve seve 🤗

X