2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hıı tamam canım o zaman gayet güzel yorumlamış (artık beğenmediğimiz için doktor yorumlarını havalar bin beş yüz ))
İnşallah sıkıntısız kendi kendine geçer hatta o tarafta bişey yeme benim de öyle ağrıyıp geçmişliği var geçmişte çektirmeden önce sağlık olsun canım en sıkıntısız şekilde çözüm olur inşallah gebeyken ama

Kızlar tahlil sonuçlarım çıkmış hepsi normal yaziyir da prolaktin referans dışı yazıyor bı bakar mısınız çok mu yüksek nasıl düşürülüyor

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-30-19-02-26-04_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 69
Ay süper hadi inşallah açık mi çıktı tupleriniz peki
İlk çektirdiğim de sağ taraf kapalıydı.
Cevat hocam gel açarız demişti öyle de yaptı.
10. Gün doktoruma gittiğimde 19 mm yumurta vardı sağ tarafta 17. Gün kahverengi akintim geldi bat 3 şubat gözüküyor ama yarın bir test yapacağım, ilk aydan pek umudum yok gerçi..

Hsgyi döngünün hangi günü çektirmiştin

Evet canım volume
Minumum 2 ml olması lazım bizimki de birinde 1 birinde 2 çıkmıştı . Az yani sayıyıda otomatik azaltmış oluyor volume
Bizimde yıllar önceki sonucta volum 1 sperm sayısı 138 milyon aktif 65 ama Hareketsizlik vardı bu volum ne oluyor tam olarak tabu aradan yıllar geçti belki dahada düşmüştür

Sanırım gerek kalmadı gene kahverengi incecik bir akıntı gelmiş. Yarına kırmızılar gelir

Hiç belli olmaz canım rahim filminden sonra gebe kalan çok olmuş hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Hiç belli olmaz canım rahim filminden sonra gebe kalan çok olmuş hadi güzel haberlerini bekliyoruz
Bırıde benım 2021 yılında.hemen cekılır cekılmez hemde.hsg den hıc korkmayın bende hıcbısey cıkmamıstı ama demekkı yolları temızlemıs yanı acıyor galıba ıyıce tuplerı.o yuzden hamılelık kolaylasıyormus ılk 3 ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…