2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Eğer birden fazla çocuk sıkıntı etmeyecekse bence bekleme. Zaten ne olacağı aslında biz doğmadan kaderimizde yazılı.Belki hepsi kiste dönecek. Belki sadece bir tanesi düzgün olacak. Yine de karar size at.

Çoğul gebelik istemiyorum ama klomen kullandığım sürece hep bu ihtimal olacağını da biliyorum. Dediğiniz gibi düşünüyorum belki hepsi kist olacak belki biri tutacak ama karar veremiyorum.

Hala akıntım devam edıyor çamasırıma gelıyor kuruyunca beyaz.her ay umutlanmayım dıyorum yıne umutlancak bısı cıkıyoraksama degerlendırebılırız ins ya esımın aılesınde olacaz.eve gec gelırız kesın nasıl olcak bılmıyorm.erkeklere bazen sınır oluyorm emınım aklında bıle yoktur melisaa93

Ben de olsam beklemezdim galiba çoğul olmasını göze alırdım
Bazen ben de içimden geçirmiyor değilm. Aynı anda oluversin bitsin gibisine. Ama herkesin isteği, bakım gücü vs farklı. Ben mesela 1 çocuktan sonra yapmam diye düşünüyorum tabi belli de olmaz.

hahaa çok tatlısın ya :) umut her zaman var

bende 7 tane fitil var ama hepsini kullan demedi şuan bişey yok ama bugünde kullanayım sonra duruma göre bakarım kefirde alayım o zaman iyi geliyorsa akşamları yemekten sonramı içiyorsun

Ben bir portakal 2 tane havuç sıkıyorum çatlatmaya çok yararlı 3 günde çatlamış oluyor valla

Canım igne olacaksan kiste dönüşmez zaten inşallah çatlar gebe kalsanda kalmasanda adetle atılır korkma sen benğ dinle bak havuç havuçççç

Bazen ben de içimden geçirmiyor değilm. Aynı anda oluversin bitsin gibisine. Ama herkesin isteği, bakım gücü vs farklı. Ben mesela 1 çocuktan sonra yapmam diye düşünüyorum tabi belli de olmaz.
Kaderimizde varsa yaşayacağımız onu yaşarız gönlünüzden geçeni yapın hakkınızda hayırlısı olan olsun

Yok canım ikinci kez çatlatma iğnesini duymadım Ortalama da maşaAllah tam ortada sen sıkma canını çatlayacak bu yumoşlar bana güven sen

Çoğul gebelik istemiyorum ama klomen kullandığım sürece hep bu ihtimal olacağını da biliyorum. Dediğiniz gibi düşünüyorum belki hepsi kist olacak belki biri tutacak ama karar veremiyorum.
Bana klomen kullandığımda ikiz ihtimali var demişti tek tutmuştu onu da doğum zamanı kaybettim. Ömrü olan sana gelecek ben olsam asla beklemem

Akşama onun aklına girmek sende o zaman bu iş olsun deme hiç kelimelere dökme. Sen cilveli ol o gelsin haftasonu geldi zaten uyur bol bol

bende 7 tane fitil var ama hepsini kullan demedi şuan bişey yok ama bugünde kullanayım sonra duruma göre bakarım kefirde alayım o zaman iyi geliyorsa akşamları yemekten sonramı içiyorsun
Meyveli kefirden almayın o şeker katkısından dolayı sade olan kadar sağlıklı değil. Meyve ile blenderdan geçirin sade içemezseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…