2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bir şey sormak istiyorum bu aşılama yumurta takibi vs. yaptırdığınız yer standart kadın doğum doktoru mu interfilite mi ben henüz interfilite ye gitmedim düz kadın doğum(devlet hast) da pek ilgilenmedi acaba o yüzden mi ilgilenmiyorlar

Kızlar bir şey sormak istiyorum bu aşılama yumurta takibi vs. yaptırdığınız yer standart kadın doğum doktoru mu interfilite mi ben henüz interfilite ye gitmedim düz kadın doğum(devlet hast) da pek ilgilenmedi acaba o yüzden mi ilgilenmiyorlar
Normal kadın doğum doktoru benimki. Ama özelde o yüzden daha ilgililerdir. Devlet hastanesi çok yoğun olduğu için fazla ilgilenemiyorlar sıra da bulmak imkansız zaten

aha işte benmki gibi iki ay öyle oldu 2 gün var kaşıntı akıntı 3 gün yok biraz daha bekle bakalım nasıl olacak
sen bişey kullanıyormusun ben fitile devam edecem bugünde iyice temizlensin daha yumurtlama dönemine girmedim zaten

bildiğim kaadrıyla devlette yumurta takibi vs yapmıuorlar yanlışta biliyor olabilirm özele gittim yumurta takibi yapmıştı devlette yada araştırma hastaneleirnde yapıyorlarmı bilimiyorum

sen bişey kullanıyormusun ben fitile devam edecem bugünde iyice temizlensin daha yumurtlama dönemine girmedim zaten
yumurtlamaya daha varsa devam et sen benm önceden kullandığım 3 taneydi fitil 2 tanede hap vardı 2 aydr sadece intim yıkama jelini kullanmaya başladm sirkeli suyla sildim şekeri azalttım probiyotik kefir kullanıyorum bakalm 10 gündür birşey yok

Benimki özelde kadın doğum doktoru

Normal kadın doğum doktoru benimki. Ama özelde o yüzden daha ilgililerdir. Devlet hastanesi çok yoğun olduğu için fazla ilgilenemiyorlar sıra da bulmak imkansız zaten

bildiğim kaadrıyla devlette yumurta takibi vs yapmıuorlar yanlışta biliyor olabilirm özele gittim yumurta takibi yapmıştı devlette yada araştırma hastaneleirnde yapıyorlarmı bilimiyorum
Anladım ben gittiğimde sadece hormonlara baktı Dr bir sıkıntı görünmüyor biraz daha deneyin sonra interfilite ye gidin eşinle dedi klomen i duyduğumdan bahsettim kullansam mı diye şimdilik gerek yok dedi .Bu ay da es geçersem interfiliteden devam edeyim o halde onlar da ilgilenmezse özeli değerlendiricez belli ki 😄

Benimde iki tane büyümüştü biri 25 biri 22 cm di yanlış hatırlamıyorsam ☺️ Çatlamak üzere diyip o gün iğne yapmamı söylemişti. Kiste dönüşmedi korkma seninki de iğne olduktan sonra dönüşmeyecek ☺️ İkisi de bu kadar büyük olunca ikiz ihtimali var demişti ama tek olmuştu
Bir hafta sonra ben giderim yine kontrole çatlamadıysa eğer bir iğne daha verirler mi acaba hiç öyle bişey duydun mu kist için tekrar adet dğzenim bozulsun bir iki ay daha ötelesin istemiyorum ya . Kist oluşan ay 24 mm di biri
Bu ay da gene biri 24 e 18 dedi ortalama alıyoruz 19 dedi ( o ne biçim ortalamaysa 😂😂))

Merhabalar ben bu ay Klomen kullandım doktor 4 yumurta büyümüş ilişki olmasın çoğul gebelik olur dedi. (bu ay hayıt sirkesi kullanmıştım. Normalde klomen kullandığımda bu kadar yumurta gelişmiyordu) Ama artık sabretmek çok zor geliyor. Yumurtalarım çoğu zaman çatlamayıp kistleşiyor o yüzden beklesem mi beklemesem mi bilemiyorum bu durumu yaşayan var mı

X