2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

neden çogul gebelik istemiyorsunki keşke benim olsa ikiz yarabbim ne güzel olur 🥰
Merhabalar ben bu ay Klomen kullandım doktor 4 yumurta büyümüş ilişki olmasın çoğul gebelik olur dedi. (bu ay hayıt sirkesi kullanmıştım. Normalde klomen kullandığımda bu kadar yumurta gelişmiyordu) Ama artık sabretmek çok zor geliyor. Yumurtalarım çoğu zaman çatlamayıp kistleşiyor o yüzden beklesem mi beklemesem mi bilemiyorum bu durumu yaşayan var mı
i

Hala akıntım devam edıyor🫣🤔😊 çamasırıma gelıyor kuruyunca beyaz.her ay umutlanmayım dıyorum yıne umutlancak bısı cıkıyor🤣aksama degerlendırebılırız ins ya esımın aılesınde olacaz.eve gec gelırız kesın nasıl olcak bılmıyorm.erkeklere bazen sınır oluyorm emınım aklında bıle yoktur😊 melisaa93 melisaa93
emin olabilirsin yoktur nedense yumurtlama döneminde zoraki yapıyoruz o dönem bitince coşuyorlar 😅🙈

Merhabalar ben bu ay Klomen kullandım doktor 4 yumurta büyümüş ilişki olmasın çoğul gebelik olur dedi. (bu ay hayıt sirkesi kullanmıştım. Normalde klomen kullandığımda bu kadar yumurta gelişmiyordu) Ama artık sabretmek çok zor geliyor. Yumurtalarım çoğu zaman çatlamayıp kistleşiyor o yüzden beklesem mi beklemesem mi bilemiyorum bu durumu yaşayan var mı
Bana 8 ya 9 yumurtan var dedi ve ilişkiye devam gün aşırı

Bana ilişki olmasın demişti. Hatta söylerken korkuyor gibiydi ben de çok korktum öyle olunca. Doktorlar nasıl bu kadar farklı kararlar verebiliyorlar Niqu Niqu

Bana klomen kullandığımda ikiz ihtimali var demişti tek tutmuştu onu da doğum zamanı kaybettim. Ömrü olan sana gelecek ben olsam asla beklemem🥰
Sanada o güzel bebişler gelecek🥰
Şimdi senin ağrıların dün başladı dimi? Bu ovü testi bugünün. Ateş tablosuna yarında yüksek ateş girersen düne çizgi mi çekiyor?
canım ovü testi dünün bugün daha yapamadım dün başladı ağrılarım evet yarın ateş yükselirse düne çizgi atıyor

Bana ilişki olmasın demişti. Hatta söylerken korkuyor gibiydi ben de çok korktum öyle olunca. Doktorlar nasıl bu kadar farklı kararlar verebiliyorlar Niqu Niqu
Bence sen dene..ben şimdi diyorum yeterki hamile kalayım bu kadar yumurtayla..tabi sağlıkli hamilelik diyorum..çoğul hiç aklıma gelmiyor..olsa bile uçarım sevincimden🙌🏻

X