2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Zaten yeni evlşymişin neden tüp bebek düşündün ki Diğer yöntemleri denemiş miydin ?
Bir kaç kişide dedi aynısını 5 ay çok erken bekle diye ama eşimde daha beklemeyelim bir an önce başlayalım diyo.oda çok istiyor ondan dolayı.bende ne olacaksa olsun diyorum.keske 35 li yaşlarda olsaydım ozaman daha rahat bekleyebilirdim

Çatlamış bence canım baya silikleşmiş

Çatlamış ve bence gayet normal bir günde çatlamış Döngün 30 gün olmuş oluyor
Ben sadece 12. Gün değerlendirebildim ne olacak boşa mı gittti sence canım normalde 12.-13. Gün çatlardı folik asit başladım yine başladığım an sanki yumurtlamayı geciktirip adet döngüsünü uzatıyor

Bu gecikmenin de vardır bir sebebi Sen canını sıkma rabbim en hayırlısını veriyor gecikiyorsa daha da güzelleşiyordur Dediğin gibi de olabilir ne mucizeler oluyor. Regl olduğu halde hamile olan arkadaş bile var

Kaç aydır bakilmadi adet olursam onlara baktiracagim TSH yüksek 17 lerde çıktı bir kez
Tsh cidden yüksekmiş tekrar baktırıp eğer normal sınırlar dışındaysa dengeye getirmek önemli. Benim de 0.01 çıktı ve gebeliğe de engel bir durummuş. Tamamen doktora güvenip nasılsa bakar deme bakmayabiliyorlar. Bende öyle oldu kaç aydır doktordayım bu değere bakmamışlar. Sende aile hekimliğinde bütün değerlerine vitaminlerine baktır bence.

Adet olunca bakılıyor diye biliyorum yanlismiyim

Evet oluyormuş inşallah Allah herkesin gönlündeki biliyor en güzelinden hepimize nasip eder

Folik asit konusunda bilgim yok canım ama bugünü ve gün aşırı bir kaç günü daha değerlendir Her ay aynı zamanda çatlamıyor işte riske girmeden ilişkiye devam etmek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…