2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Papatyamaviss sen gecen ay kimyasal yasamistin ya bu ay ovu testinde veya ates takibinde yumurtlama oldumu dr bu ay olmaz bi kere regli ol sonra olur yine dedi kafam karıştı ovu testi almadim simdi ben kanama yaşadım bu düşük kanaması mi yumurtlama olmayacakmı bu ay başka yaşayan kizlar varsa bu durumu yardımcı oturmuşunuz

Yok 7 senenin 2 bucuk senesi hormon bozukluklri saglik sorunlari vsvs ugras durdum o ara korundum mecbr diger zamanlarda da iki dusuk yaptm biri erken dogm kayip gerisi iste uğraş durla gecti bnde 35 yaş ((

Yok 7 senenin 2 bucuk senesi hormon bozukluklri saglik sorunlari vsvs ugras durdum o ara korundum mecbr diger zamanlarda da iki dusuk yaptm biri erken dogm kayip gerisi iste uğraş durla gecti bnde 35 yaş ((
İnsan bazı şeyleri aşamıyor malesef kafanızı biraz rahatlatın lütfen birde hep gündeminde bu olmasın

İnsan bazı şeyleri aşamıyor malesef kafanızı biraz rahatlatın lütfen birde hep gündeminde bu olmasın
Hep gundemimde yok zaten adetime bes gun kala basliorum adet olunca bitiyor gündem alistim artik yillardir :) insan naparsa yapsin istedigi birsey yillarca hayatini adadigi hayaller kurdugu birsyi kafasindan atmasi imkansiz o is okdr kolay değil

Muhakkak haklısın ama yemene kilona sağlığına dikkat edip eşinle birlikte dikkat edeceksiniz ve güzel niyet ve dileklerle hayırlı bir zamanda bir evlat için deneyeceksiniz inşallah bu temizlikte olacaktır

Muhakkak haklısın ama yemene kilona sağlığına dikkat edip eşinle birlikte dikkat edeceksiniz ve güzel niyet ve dileklerle hayırlı bir zamanda bir evlat için deneyeceksiniz inşallah bu temizlikte olacaktır
Tabik sitres ister istemez yediriyo hicbirseye dikkat etmiyorsun artik umidin azaliyor cunku inancin bazen kayboluyor bazen umitleniyorsun. Tabiki diyorsun nasip olacaksa hicbirsey engel olamaz ama tbi dikkt etmekte lazım onuda yapmiyoruz artk cunku yorucu donemlerden gectik Bakalim Rabbim insallah isteneye gercekten anne baba olabilene saglikla hayirlisiyla nasip etsin amin

kesinlikle öyle ama insan biraz stresten arınmalı ben işsiz kaldım 2-3 ay zor geçti sonra üstümdeki stres yükü geçince hamile kaldım tabiki senin sürecin aynısı bende de vardı hormonlar pko falan filan. Hafif dikkat ile diyet ve biraz mutluluk hormonuyla olduğuna inanıyorum ama herşey nasipw

Pco zaten kilo vermekle duzelir drumda hep diyor.bnde kilo vermistim ama son bes ayda yine aldm maalesef vitmnler vs istahim cok acildi. Benim sitresim yeni basladi aslinda korunduktan sonra daha 6 aydir cocuk deniyorum onunda uc ayi ancak dogru duzgundegerlendirdik yeni basladm oyuzdn suan fazla takilmiyorum ama ufaktn yine gelmeye basladilr bana

( Rabbim daha fazla aratmasın canım inşallah bir an önce kavuşursun bebeğine

Kızlar bi sorum var cevaplarsanız çok sevinirim. Doktorlar hergün ilişki iyi değil diyor. 1 dolu 1 boş olayını burda okumuştum bu şekilde hamile kalan var mı aranızda ? Bide hangi günden itibaren 1 dolu 1 boş adet bitikten sonra mı yumurtlamada mı ?

Canım ekimde kimyasal geçirdim araştırdım hep doktorda hiç korun falan demedi 2 hafta sonra bile hamile kalan varmış tekrar regl olmadan kalan yine varmış ben o ay psikolojim bozuk olduğu için yumurtlamaya bakmadım bile sende 1 regl bekle bence. O kanamayı da regl gibi düşün bide doktordan adet düzenleyici isteseydin 21 gün kullanıyorsun düzene biniyo adetin

Canım şöyle ki ; eğer eşinde sperm problemi yoksa yumurtlama günlerinde ov testi yapıyorsan pik gördüğüm günleri ( bikaç gün) üst üste yapmanda fayda var ama sperm sayısı kalitesinden eminseniz
Eğer değilse sperm kalitesi sayısı açısından bir boş bir dolu olsun ki atrsın değerleri diye.
Döngün normalse atıyorum 26 28 günse mesela 9. gün falan başlayıp 22. güne kadar falan devam etmekte fayda var bir boş dolu, garantilemek adına
Bazen erken bazen geç çatlama olabiliyor çünkü hatta pik gibi görünenden bir kaç gün sonrasında da çatlama olabiliyor

Ben 3 2 3 2 yaparak hamile kalmıştım mesela..ama son 2 ay daha sık ilişki oluyor ama gebe kalamıyorum mesela..eşimde sorun yok ama ben yinede her gün olmağı kalitesiz sperm sayıyorum..yumurtama günleri her gün ola bilir

Cnm bn bU sekilde hamile kalmistim ovulasyon testi kullandigimdan tam gunumu biliyordum internette program var onu indirin onemli gunleri yaziyor zaten 5-6 gunluk bir sure oradaki onemli gunleri bir bos bir dolu sekilde degerlendirin en onemli gun var onu kacirmayin ama uzun suredir deniyorsaniz ovulasyon testi oneririm ben onla hemen kalmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…