2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu ay iş işten geçti sanıyordum ya çatladı ya çatlamaya yakın 16. Günüm sizce kızlar daha önce bakamadım

canım hormanlarına baktırdınmı degerlerin normalse tüp için acele etme benimde yaş 35 bu yıl 36 olacam dr bana olur dedi o yüzden normal bekliyorum bide aşılama var Niqu arkadaşımızda bu ay aşılama yaptı diğer secenekleri degerlendirmeden neden direk tüp dediki doktor

20 üstünde olanlarada doktorlar tüp bebek diyorlar..ondan eskisi gibi umursamıyor canım.Bence 1 defa aşılamayı dene..eğer eşinde sperm sorunu yoksa varsa o zaman tüp bebek.Amin Allah canım..bende çok dua etdim uyumadım.Her kes hamiş olsun bende onların içinde

Bendemi yumurta azligi haricinde ikimizde başka sorun yok.yas 40 oldu. 20.25 yaşlarındaki kadınlar gibi çok olamaz.tmm cnm aşılamayı konuşacağım doktorumla

Hayırlı sonuçlar alırsın İnşAllah

Bilmemki.yas itibariyle beklemeyin dedi.ama şu var.benim annem 38 yaşında menopoza girmiş.bendede 3.4 senedir erken menopoz tedavisi gördüm.hatta yumurtalarını toplat dediler.bende iki yumurta dondurdum.ama bu tüp bebek doktoru erken menopoz yok dedi.ek kötü ihtimalle 5 denen var gitmene dedi

Bendemi yumurta azligi haricinde ikimizde başka sorun yok.yas 40 oldu. 20.25 yaşlarındaki kadınlar gibi çok olamaz.tmm cnm aşılamayı konuşacağım doktorumla
Bak 1 yumurtayla aşılamada gebe kalan kızlar gördüm ben..birde aşılamayı yapsan kesinlikle iğneyle yaptır gonal_f dozunu yüksek versin..mfk ürünleride var yanına al iç ve sen kalıcan

Öyle dedi canım benim ki de ama şimdiden bşrisi çok büyük zaten kiste dönüşçek çatlamıycak diye korkuyorum 36 saat sonra dedi yine kontrole gel dedi bakalım çatlamışlar mı diye
Benimde iki tane büyümüştü biri 25 biri 22 cm di yanlış hatırlamıyorsam Çatlamak üzere diyip o gün iğne yapmamı söylemişti. Kiste dönüşmedi korkma seninki de iğne olduktan sonra dönüşmeyecek İkisi de bu kadar büyük olunca ikiz ihtimali var demişti ama tek olmuştu

Hayırlı sonuçlar alırsın İnşAllah
Amin inşallah cnm.adetinin 16.18 gecikme günlerinde kan testinde gebeliğini öğrenenler var. hatta kanda çıkmayıp ultrasyonda kese görenler var acaba mi diyorum ama.ne bilim ilk başta hamile gibi hissediyordum ama artık o histe kalmadı

Hormonlarına bakıldı mı canım? Benim de bu ay gecikmem oldu ve çok gergindim. Olmayacak tepkiler veriyordum hormonlarımdan birinin değeri çok düşükmüş onun etkisi dedi doktorum

Bak 1 yumurtayla aşılamada gebe kalan kızlar gördüm ben..birde aşılamayı yapsan kesinlikle iğneyle yaptır gonal_f dozunu yüksek versin..mfk ürünleride var yanına al iç ve sen kalıcan
Mfk ürünlerini takip ediyorum çok fazla hamiş sayısı var ama benim başka bı rahatsizligim nedeniyle doktorum bitkiselse kullanma dedi.yoksa onuda çok alayım istiyorum

İnşallah tutacak cnm.icini ferah tut.rabbim isteyen herkese versin.bende yeni evliyim 5 aydır heray oldumu acaba diye iyicene stres oldum düzenim bozuldu
Zaten yeni evlşymişin neden tüp bebek düşündün ki Diğer yöntemleri denemiş miydin ?

Hormonlarına bakıldı mı canım? Benim de bu ay gecikmem oldu ve çok gergindim. Olmayacak tepkiler veriyordum hormonlarımdan birinin değeri çok düşükmüş onun etkisi dedi doktorum
Kaç aydır bakilmadi adet olursam onlara baktiracagim TSH yüksek 17 lerde çıktı bir kez

Mfk ürünlerini takip ediyorum çok fazla hamiş sayısı var ama benim başka bı rahatsizligim nedeniyle doktorum bitkiselse kullanma dedi.yoksa onuda çok alayım istiyorum
Ben mfk kaldım mesela..ama rahatsızlığını kendilerine yaza bilirsin..o konuda diyemem bir şey malesef..

hayırlısı olsun canım güzel sonuçlar alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…