2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

melegim can melegim can seninle problemleriniz tam tersi sanırım canım benim yumurtalarda hemen büyüyor ama galiba çatlamıyor , bugün 14.günüm biri 18 biri 22 cm yumurtam vardı ama bende sıfır akıntı benim de çatlamada problem oluyor herhalde , dedim kiste dönüşmez yine inşallah duphaston verdi 5 gün kullan dedi çatlamayı kolaylaştırır dedi 😒
İnşallah canım çatlasada dert çatlamasada dert erken çatlayıncada sıkıntı oluyor çatlar inşallah canım ateşden anlariz inşallah

Anacım hadi benim yumurtayı ite kaka büyütüp çatlatıyoruz da spermler ne halde bilmiyoruz 😂😂 inşallah biraz canlanmışlardır şans topu oynamış gibiyim 😂
İnşalah şans topu senden yana olur canım 😂😂

Senin yorumlarında olmasa gülümseyemiyoruz alemsin ya Tatlı örtmen😘
Canımsın sağol ❤️❤️kız kaç gündür ne aile faciaları yaşıyoruz bir de var ya miras kavgaları kardeş kavgaları falan koştur koştur biyerlere hep valla burasıda olmasa kafayı yerim zaten kendimi hayırlıyorum burda 😂😂

Nerde ben de o nasip😂😂 tek olsun benim olsun sağlıklı olsun yeter . Kasımda 4 koca yumurta vardı nur topu gibi kistim kaldı elimde sadece😂😂 inşallah ya arkandan geliyorum önce sen 😍
Canım yaa 🤭😍 ben bu sefer umutluyum senden iğneni ol güzelce çatlat yumoşları ki bebiş olsun🤲🏼♥️ Allah bu mübarek gece el açan herkesin dualarını kabul etsin bebiş isteyen hepimizin göbüşü dolsun amin🤲🏼♥️

Canımsın sağol ❤️❤️kız kaç gündür ne aile faciaları yaşıyoruz bir de var ya miras kavgaları kardeş kavgaları falan koştur koştur biyerlere hep valla burasıda olmasa kafayı yerim zaten kendimi hayırlıyorum burda 😂😂
Senin miras benim şu çocukla kavgalar okul tatil sinir hastası oldum bugün başka yerde kalıyor denk getirdiğimiz günde kandil🤭

Canım yaa 🤭😍 ben bu sefer umutluyum senden iğneni ol güzelce çatlat yumoşları ki bebiş olsun🤲🏼♥️ Allah bu mübarek gece el açan herkesin dualarını kabul etsin bebiş isteyen hepimizin göbüşü dolsun amin🤲🏼♥️
Amin inşallah zaten sağlıklı bebeğim olsun ona ilk anlatacağım nasıl yollardan geldiği yumuk ellerini öperken hepimizin hayırlı haberleri olsun inşallah dualarınızı bekliyorum hocam

Canım yumurtaların büyümüş bence bol bol havuç ye çatlasın hiç bekleme
Kaç gündür kuruyorum kendimi havuç yicem diye sabah çıkıyorum akşam yemiş bir şekilde eve dönüyorum zaten kabızlık gaz şişkinlik her bir engelleyici rahatsızlığımda mevcut olduğundan havuca yer kalmıyor içimde 😂😂 yarın yiyeceğim hırs yaptım artık havuca😂😂😂😂

X