2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

amin inşallah herkesin duası en hayırlı şekilde olsun

Kızlar Benim dün akşam yumurtam çatlamış lekeli akıntı gelmişti şimdi kadın dogumcuma muayene oldum eşimde dün gececiydi bu akşam yine de değerlendir dedi ama biraz umutsuzum sanırım bu ay olmadı bakalım

erken daha bence 10 gün yaparsan cıkma ihtimali daha yüksek benim içinde zaman gecmiyor sanki ya biran önce gecsin istiyorum daha reglden cıkamadım ya
Bide az kalınca yapasım geliyor hemen ben diğer hamileliğimi 7 gün kala öğrenmiştim çok varken yapmıcam test diyorum söz veriyorum kendimi test alırken buluyorum

Kızlarım bu arkadaşımın ateş tablosu 20sinde yumurtlama 21inde çatlama. Sizce nasıl gidiyor @Papatyamaviss Tikabasa fnd_50 melisaa93 @imagination forever L A L ve diğer güzellerim
Hayatım bir şey söylemek için çok erken. Benim tablomu hatırlıyor musun geçen aydan bilmiyorum tam 13 gün ateşim yüksek kaldı. Tam adet günü ateşim pat diye düştü. Yani adet gününe kadar bir şey söylemek için çok erken. İnşallah tablonun sonu yeşillenir kuzum

Haklısın aşko her an her şey olabilir

Topicte bulunan tüm kızçelerim canlarım ciğerlerim kandiliniz mübarek olsun inşallah göbüşleriniz bebişlerle dolsun. Hayırla sağlıkla gelsin bebişlerimiz. Her şey gönlünüzce olsun hayırlısı ile inşallah

tşkler canım hayırlı kandiller hepinize bu gece bol dualar edelim rabbim hepimize nasip estin inşallah....

Arkadaşlar hayırlı kandiller herkese öncelikle
Rabbim bu mübarek günde tüm inananların dualarını kabul etsin inşallah
Önce hiç olmayanlara, sonra isteyenlere Meryem suresının yüzü suyu hürmetine hayırlı evlatlar nasip eyle Allahım
Kızlar benim adete 6 gün var
Ve 4 gündür pembemsi lekelenmeler var.
Ne hikmet bilmiyorum
Bu ay erken test yapmayacagıma söz verdım bılıyosunuz

Ben köye kaçar
10 gün yokum kızlar
Adetimi bekleyeceğim
Eğer ki gebelik Varsada sürpriz olur, bu aydan umudum yok pek
Köyde stres yok, anamın sıcak evinde, güzine üstünde her sabah kızarmış ekmek yiyip,
Köyün nimetlerinden faydalanacagım. Orda ne hastane var ne de test
Ama topiği takip edeceğim arada
Allaha emanet

Boyle şeyler düşunup kafanizi karistirmayin imaniniz tam olduktan sonra korkmayin ben de dusuk yaptim arkasindan erken doğum birisi yok uzerinde nazar var muska diyerek uyardi güya evet ama nasip eden de etmeyen de Allah boyle seylerden etkilenip üzerine düşünmeyin bile Allah en kisa zamanda nasip edicek insallah guzel haberlerinizi bekliyorum❣

Merhabalar ilk gebelik denemem olacak ama tam bilmiyorum bu ovülasyon süreçlerini bilenler bana yardım edebilir mii. 5 aylık evliyim regl döngüm 45 gün normalde ama evlendiği süreçte 77. Günde oldum 19 ocakta başladı 22 ocakta bitti. Yeni yeni planlıyorum şimdiye kadar korundum. Normalde polikistik overimde var ama bu ovülasyonu düzensiz regl sürecimde nasıl hesaplayabilirim.. Bu arada Allah isteyen herkese sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…