2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kızlar bugun ınstagramda uzun zamandır takp ettıgım enerjı ıle ılgılı bır sayfa var orada karsıma cıktı,istegınızı bır kagıda yazıp nıyetınızı edıp 100 kes ıhlas suresını okudugunuzda dua kapımız daha açık oluyormuş.Kandıl oldugu ıcın bugune ozel tavsıyesıydı.Hepımızın duaları gönlünden gecenler kabul olsun ınsallah.Allah bızlerı guzel ınsanlarla karsılastırsın,saglık versın aılemıze bıze,ve hayırlı saglıklı evladımız olsun ınsallah ❤

Nooo :KK20: daha çok çok erken. Kendini yıpratırsın sadece var mıydı yok muydu kuruma mı acaba diye
Yaptım bile ya bu hastalık resmen 😔 çıkmıyacağını bile bile😢

Eklentiler

• Screenshot_20230126_162114_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230126_162114_com.android.gallery3d.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 50
kızlar merhaba bebişler için el yapımı puffy bebek battaniyesi yapıyorum ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim :)

Kızlarım bu arkadaşımın ateş tablosu 20sinde yumurtlama 21inde çatlama. Sizce nasıl gidiyor🥰🤭 Papatyamaviss Papatyamaviss Tikabasa Tikabasa @fnd_50 melisaa93 melisaa93 imagination forever imagination forever L A L L A L ve diğer güzellerim
tabloda yorum ıcın erkende ilişki neden hiç yok . Pik 21 çatlama 22 catlamanın ıkı gun oncesınde olmus yanı olacagı varsa olur tabı kuzum , ovulasyon yapmıs sanırım anladıgım kadarıyla 20 sınde pık gormus olabılır ama 21 sabahı henuz catlamamıs demekkı belkı aksam catlamıstır en erken ıhtımal 22 sınde atesı yukselmıs

kıaazz tabıkıde asla cıkmaz yanı mın mın yumurta catlamasıyla bırlıkte 10 gun gecmelı yanı en erken 4 gun kala bazen bellı olmuyr 5 gun kalada cıkıyor ama onlar genelde yumurt gununu nrt bılmeyen ınsanlar oluyo
Biliyorum hastalık oldu işte 😔 yaptım çoktan 😢 5.günde tekrar yaparım Allah nasip ederse artık peş peşe girer 😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20230126_162114_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230126_162114_com.android.gallery3d.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 43
Biz sana mantıklı mantıklı konuşuyoruz da bizde aynı dayanamıyoruz 😂 İnşAllah sağlıkla nasip olur da kendini belli eder minnoş
Strese girmeyelim diye dediğinizi biliyorum, hepimiz aynıyız rabbim hayırlı vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah bu kandil gününde hepinize dua edicem 🤲🏻🤍

Merhabalar ilk gebelik denemem olacak ama tam bilmiyorum bu ovülasyon süreçlerini bilenler bana yardım edebilir mii. 5 aylık evliyim regl döngüm 45 gün normalde ama evlendiği süreçte 77. Günde oldum 19 ocakta başladı 22 ocakta bitti. Yeni yeni planlıyorum şimdiye kadar korundum. Normalde polikistik overimde var ama bu ovülasyonu düzensiz regl sürecimde nasıl hesaplayabilirim.. Bu arada Allah isteyen herkese sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Gebelik düşünüyorsan bence önce kadın doğuma git tüm hormonlarına vitaminlerine baktır. Eksik olanların takviyelerini almaya başla. Ovülasyon testleriyle takibe başlayıp yumurtlama zamanını belirleyebilirsin. Yada doktorun kendisi takip edebilir.Folik asit kullanmıyorsan mutlaka başla hemen ☺️ İnşAllah hepimize sağlıkla nasip olur

Merhabalar ilk gebelik denemem olacak ama tam bilmiyorum bu ovülasyon süreçlerini bilenler bana yardım edebilir mii. 5 aylık evliyim regl döngüm 45 gün normalde ama evlendiği süreçte 77. Günde oldum 19 ocakta başladı 22 ocakta bitti. Yeni yeni planlıyorum şimdiye kadar korundum. Normalde polikistik overimde var ama bu ovülasyonu düzensiz regl sürecimde nasıl hesaplayabilirim.. Bu arada Allah isteyen herkese sağ salim kucağına almayı nasip etsin İnşallah bnce

Biz sana mantıklı mantıklı konuşuyoruz da bizde aynı dayanamıyoruz 😂 İnşAllah sağlıkla nasip olur da kendini belli eder minnoş
Walla dayancaz canım yapacak bişy yok, sabredicez, beklıcez,
8 gün evvel zaten Olsada çıkmaz
Bak Bn kendimi köye atıcam ne kaset test
Nede kan testi 🤭
Hayırlı iftarlar arkadaslar 🌹

tabloda yorum ıcın erkende ilişki neden hiç yok . Pik 21 çatlama 22 catlamanın ıkı gun oncesınde olmus yanı olacagı varsa olur tabı kuzum , ovulasyon yapmıs sanırım anladıgım kadarıyla 20 sınde pık gormus olabılır ama 21 sabahı henuz catlamamıs demekkı belkı aksam catlamıstır en erken ıhtımal 22 sınde atesı yukselmıs
Yapmış kuzum yazmamış ama 20-21-22 ilişki yapmış. 21inde çatlama var bana atmıştı🤭

Kızlar merhaba bu gün benim ovulyasyon günüm aslında amma ovulyasyon testi yaptım görünmedi acaba neden böyle oluyor yumurtam çatlamamışmıdır?

Kızlar folik asit olarak ne kullanıyorsunuz ben inofolic combi ve folidoce arasında kaldımda Sizinde fikrinizi almak istedim🥰 İki ay folbiol kullandım simdi mg yüksek diye kestim

Gebelik düşünüyorsan bence önce kadın doğuma git tüm hormonlarına vitaminlerine baktır. Eksik olanların takviyelerini almaya başla. Ovülasyon testleriyle takibe başlayıp yumurtlama zamanını belirleyebilirsin. Yada doktorun kendisi takip edebilir.Folik asit kullanmıyorsan mutlaka başla hemen ☺️ İnşAllah hepimize sağlıkla nasip olur
Ovülasyon testi almıştım aslında dün yaptım ama biri silik biri koyu çıktı tamda anlamadım galiba yumurtlama günü değil demek galiba 🤗 teşekkür ederim bu arada cevabın için 🌸

X