2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Soyluyorum neler demiyorum ki anlamiyor hala geri vereceklerini saniyor.

Kuzum esimin ailesi tam bir bomba. Ben calisiyorum mesela haftaici aksama yemege gelmek istiyorlar dusunmuyorlar bu kiz calisiyor diye. Hep esimle sorun yasiyoruz bu sebeplerden
Arayıp eşine soruyorlarsa hiç bir hazırlık yapma. Ben çalışıyorum bana da haber vermediniz ne yapayım de. Sıradan bir şeyler hazırlayıp ağırla. Sonrasında seni arayacaklardır o zaman da bugünlerde işler çok yoğun hafta sonu bekliyorum dersin. Tabi her hafta sonu da olmaz. Hatta bazen siz arayın biz size gelelim diye siz gidince onlar sık sık gelmez belki. Mükemmel gelin olmamıza gerek yok kıymet bilen de yok. O yüzden kendini yıpratmadan yaşa.

Esimin hatrina ne yaptiysam yaptim. Ama onunda hatri kalmadi kuzum artik

Esimin hatrina ne yaptiysam yaptim. Ama onunda hatri kalmadi kuzum artik
Haklısın valla canım. İnsan yoruluyor. Sen eşinden al alabildiğin kadar. Doğacak çocuğuma birikim yapıyorum sen böyle millete yedireceksin her şeyi sıra bize geldiğinde kimse dönüp bakmayacak ortada kalıcaz diye al elinden.

Oyle olacak zaten. Biz dussek kimse kaldidmaz

Oyle olacak zaten. Biz dussek kimse kaldidmaz
Bizde aynı yollardan geçtik eşimin yeğenlerinin kıyafetlerine kadar bize aldırıyorlardı. Bende yeni evliyim ses çıkaramıyorum. Sinirden kendimi yiyorum. Sonra bir gün dedim ben razı değilim anası babası olan çocuklara almak istemiyorum. O parayı gerçekten ihtiyacı olan çocuklara harcamak istiyorum dedim. Eşimle yetim ailelerin yanlarına gittik o aileleri çocukları görünce ikimizde eridik bittik. Meğerse ne çok şeye sahipmişiz. O günden beri eşim kendi kazandığına daha çok sahip çıkıyor ve gerçek ihtiyaçlıları bulmaya çalışıyoruz.Ailesi istemeye devam etti bizden karşılık alamayınca bir süre sonra kesildi. Yoksa iş koltuk takımına kadar gelmişti. Benim ailem mobilyacı eşimi arayıp kayınbabandan koltuk takımı getir dediler. Sanki babamdan bedavaya alıcaz. Kendileri ödemeyecek mecbur yine eşim ödeyecek. Almadık bizde kendileri gitti başka bir mobilyacıdan aldılar umrumda değil

Sonra ben hamile kaldım benim bebeğimin doğum vakti geldi bir çöp almadılar bize. O kadar hazırlığı benim ailem ve kendimiz yaptık. Bebeğimin amcaları bir anda yok oldu kayınvalidem diyo ki kocasına bir çeyrek hazırla da toruna takalım. El de takıyo çeyreği.

Benim eşimde öyleydi, annesi, abisi çok kullanıyordu abiside çalışmaz evde otururdu eşim, kaynanam üzülüp para yollarlardı, erzak vs evlendik yine yapıyordu en son hepsine çıkmıştım çok kavgalar ettim, adamın eli kolu tutuyor engelli değil afadersin senin çalışmaktan toton çıkıyor benim rızkını yedirmezsin helal etmiyorum dedim. Öyle böyle yola geldi şimdi aramaz bile. Çok zor bir durum benim ki anladı ama bazı şeyleri kendisinin görüp kabullenmesi gerekiyor yoksa el olduğumuzu için kötü oluyoruz

Bizde kendi ailemize sahip çıkmalıyız yoksa tavuk gibi yolarlar hiç acımazlar.isterlerse kötü görsünler iyi olunca çok kıymet biliyorlar sanki

Bebısler malesef evlılık ıkı aıle bırlesımı oldugu ıcın boyle seyler cok oluyor ama emın olun aynı seyler yuzde 90 herkeste oluyor.o yuzden kafamızı takmamalıyız.biz kendı yuvamıza odaklanmalıyız ki bence bı evlılık 5 senede oturuyor zaten.evlılık kurumu boyle bısey bazen gormemek bazen duymamak gerekıyor.yoksa malesef yurumez bir Türkiye gercegı bu malesef.o yuzden sallayalım gitsinbız bebelere bakalım.bu arada bende aşırı bı akıntı var ama bay aşırı yanı su gıbı kuruyunca beyaz oluyor haydı hayırlısı bakalım neler olacak bu ay her ay vucut farklı bır metot bulup kafamı karısıtıyordün o koşullarda bıle degerlendırdıysek Allahım ya bu bebe tutarsa boyle bı hıkayesı olacak

Ay hadi inşAllah bebiş habercisidir sizin güzel haberlerinizle mutlu olalım umudumuzu arttıralım

Aynen oyle kuzum. Artik tukendigim icin yorum bile yapmiyorum bunlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…