2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar nasıl bugün 14. Günüm ve biraz silikleşti sanki
9E27AA1B-DA93-47D2-B3E6-C92B95A483CC.jpeg

Benim eşimde öyleydi, annesi, abisi çok kullanıyordu abiside çalışmaz evde otururdu eşim, kaynanam üzülüp para yollarlardı, erzak vs evlendik yine yapıyordu en son hepsine çıkmıştım çok kavgalar ettim, adamın eli kolu tutuyor engelli değil afadersin senin çalışmaktan toton çıkıyor benim rızkını yedirmezsin helal etmiyorum dedim. Öyle böyle yola geldi şimdi aramaz bile. Çok zor bir durum benim ki anladı ama bazı şeyleri kendisinin görüp kabullenmesi gerekiyor yoksa el olduğumuzu için kötü oluyoruz
Ay Allah'ım hepsimi böyle benim eşimin ailesi de öyle babası 2015 yılında vefat etti 3 yıl borcunu ödedik en küçük bir şey alsin eşim bana annesiyle paylaşsın hemen abisinin durumundan hal yanmaya başlıyor hastalansalar biz para gönderiyoruz en küçük şeyi bizden istiyorlar izinlerde bütün para bizim cebimizden çıkıyor.Ve ne zaman sorsam hep paraları zar zor geçiniyorlar

Ay Allah'ım hepsimi böyle benim eşimin ailesi de öyle babası 2015 yılında vefat etti 3 yıl borcunu ödedik en küçük bir şey alsin eşim bana annesiyle paylaşsın hemen abisinin durumundan hal yanmaya başlıyor hastalansalar biz para gönderiyoruz en küçük şeyi bizden istiyorlar izinlerde bütün para bizim cebimizden çıkıyor.Ve ne zaman sorsam hep paraları zar zor geçiniyorlar
Çok zor bu erkekler neden bu kadar körler anlamıyorum, bazen diyorum ben mi çok merhametsizim ama dışarda daha çok muhtaç olan varken evde oturan birine neden paramı yedireyim, 4 senelik evliyim yengesi 1 gün bile yemeğe çağırmadı, çaya bile,bana gelirler çokça Şimdi evime giremezler bazı şeyleri keskin bir dille kesip atıyorum, her şey karşılıklı tek onun ailesi yok benim ailemde var o yüzden ya ben ya ailen diyip çekiliyorum net olmak en iyisi, iyi olsamda kötüyüm böyle kafam rahat 😇

hepimizde var bu durum malesef ev aldık düğün yaptık kimse yardımcı olmadı doğru düzgün bişey bile takmadılar hep kendimiz yaptık ha ben zaten onlrdan bişeyde istemedim ama bu kadar sıkıntımız olmasına ragmen yinede eşimden sürekli istiyorlar çünkü ikimizde çalıştıgımız için sanki onların gözünde para bankası gibi görüyorlar bende artık bozuluyorum eşimde düğünden sonra oda anladı artık kısıtladı herşeyi şimdi mesafeliler bize karşı ama bu durumdan memnunum içli dışlı olmaya gerek yok mesafe her zaman iyidir

Çok zor bu erkekler neden bu kadar körler anlamıyorum, bazen diyorum ben mi çok merhametsizim ama dışarda daha çok muhtaç olan varken evde oturan birine neden paramı yedireyim, 4 senelik evliyim yengesi 1 gün bile yemeğe çağırmadı, çaya bile,bana gelirler çokça Şimdi evime giremezler bazı şeyleri keskin bir dille kesip atıyorum, her şey karşılıklı tek onun ailesi yok benim ailemde var o yüzden ya ben ya ailen diyip çekiliyorum net olmak en iyisi, iyi olsamda kötüyüm böyle kafam rahat 😇
Gerçekten öyle ben eskiden hep arardım şimdi sadece özel günlerde arıyorum o kadar en son eşimle çok büyük kavga ettim bir dahakine seni bosarim gider ananla abinle oturursun dedim bu Zamana kadar onların yüzünden hamile kalmak için uğraş vermedim ama artık sende istiyorsan kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrensinler deyip resti valla artık kafam rahat hiç uğraşmıyorum

hepimizde var bu durum malesef ev aldık düğün yaptık kimse yardımcı olmadı doğru düzgün bişey bile takmadılar hep kendimiz yaptık ha ben zaten onlrdan bişeyde istemedim ama bu kadar sıkıntımız olmasına ragmen yinede eşimden sürekli istiyorlar çünkü ikimizde çalıştıgımız için sanki onların gözünde para bankası gibi görüyorlar bende artık bozuluyorum eşimde düğünden sonra oda anladı artık kısıtladı herşeyi şimdi mesafeliler bize karşı ama bu durumdan memnunum içli dışlı olmaya gerek yok mesafe her zaman iyidir
Valla kocamı çok seviyorum çok zorluk çektim babamı ikna etmek için yoksa çoktan kalplerini ikiye ayırmıştım.Öyle canım eşimin ailesi alevi ben Sünniyim diye zaten hem baba hemde anne tarafı beni sevmiyorlar birde ben lafımı esirgemem sevmediğim insanı hemen belli ederim ondan dolayı da sevmezler beni sanki Sakıp Sabancıymisim gibi laf sokuyorlar her aldığımız olay.

Kızlar testi bırakmıştım ama son bi şans vermek istedim 😅 çünkü 2 ay önce 36. Günde regl olmuştum bu ay da tam 3 hafta önce regl oldum bugün 22. Günü son bı deniyim dedim. Ya sanki en koyu gün bugün oldu inanamadim aslında yeni mi yumurtluyorum ben 😮

Karşılaştırmaniz için her gün yaptığım testlerin en altına koydum ilk fotoda.
Sonra da 2. Fotoya koydum. 2. Fotoda 1.si dün sabah 2.si dün akşam bı yapayım dedim koyu gelirse bu sabah yaparım demiştim biraz koyu gelince yaptım 3. De bu sabahki diğerlerine oranla daha koyu D dra21 @imagination forever Tikabasa Tikabasa
Cnm evet bu diğer gunlerde daha koyu fakat tam pik değil
1-2 gün daha yap ozaman test

Valla kocamı çok seviyorum çok zorluk çektim babamı ikna etmek için yoksa çoktan kalplerini ikiye ayırmıştım.Öyle canım eşimin ailesi alevi ben Sünniyim diye zaten hem baba hemde anne tarafı beni sevmiyorlar birde ben lafımı esirgemem sevmediğim insanı hemen belli ederim ondan dolayı da sevmezler beni sanki Sakıp Sabancıymisim gibi laf sokuyorlar her aldığımız olay.
boşver canım sen eşinle iyi ol onlar gecici seyler kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama saygı duymak zorunda sen saygını bozma çok kafana takma bi olayın üstüne ne kadar cok gitsen o kadar kendini yıpratırsın mesafe koy öylede kalsın

boşver canım sen eşinle iyi ol onlar gecici seyler kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama saygı duymak zorunda sen saygını bozma çok kafana takma bi olayın üstüne ne kadar cok gitsen o kadar kendini yıpratırsın mesafe koy öylede kalsın
Artık öyle yapıyorum zaten tamamen bebek odaklı yatırım yapıyoruz artık hayırlısı ile inşallah rabbim hepimize nasip eder

Ay inanamıyorum ya. Zaten sigara içen insanlara kesinlikle yardım edilmemeli. Sigara çok pahalı üstelik iki kişi içiyorlar. Bir zahmet sigarayı bırakıp bebeklerine baksınlar. Sen eşine razı olmadığını, senin rızan olmadan o parada hayır olmayacağını bunu hesabını da Allah’a vereceğini söyle açık açık. Yanlış yapıyor. İyilik deği bu kötülük
Yemin ederim aynı şeyi yaşıyorum ben de. Resmen artık ne yapacağımı bilemediğim bir duurmdayım. Eşim ana hayır diyo ama kaçtır duyuyorum öğreniyorum ailesine para veriyo haberim olmadan. Üstelik durumumuzda öyle iyi değil. kiradayız vs. annesi, babası ve erkek kardeşi sürekli sigara içiyolar günde 2-3 paket. Ama ne zaman annesine gitsek bildiğin göz yaşı dökerek para yok diye ağlanıyo. Sürekli eksiklerini anlatıyo ve eşimde alıyo, veriyo. Bu erkek annelerinin yatçak yeri yok. Erkekler cidden kapatılsın. Ben bunun savaşını vermekten yoruldum. Cidden tam da yarama parmak basıldı bu konuda.

İşin en kötü yanı kimselere bu derdimi anlatamıyorum çünkü sen salak mısın nasıl izin veriyosun dicekler. Yahu vermiyorum zaten ama yapıyo. Kendimi eşimin yerine kouyorum sonra, diyorum annam sürekli ağlasa böyle ve para istese ben de verirdim herhalde. Dayanamayıp bir gün yeter artık bizden para mara istemeyin dicem. HAyır anne ve babası da emekli maaşı alıyor, evleri kendilerinin kira yok. Ama erkek kardeşi işsiz ve ayrı evi ar diye tüm yardım oraya gidiyo.

Dün hatta Ocak ayında yumurtlamadığımı öğrenince dedim ki bu kesin bir işaret. Çocuk yapmama gerekiyor galiba.

X