2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tüm bunlara rağmen eşin hala yardım ediyorsa bu kardeşine iyilik değil kötülüktür. Ciddi anlamda kötülük hemde. Seni para vermek istemiyor diye ciddiye almıyor olabilir ama bu yaptığı yanlış. Bunu anlamasını sağlamalısın bir şekilde
Aslinda biliyor gercekleri. Daha once de istediler gondermedi. Simdi bebek var dye ona kiyamiyor iste

Yaa stres yapma düzelirsiniz canım bende dün malum işten sonra küstüm😂

İnanamıyorum kendimi deli gibi hissettimmm bu kadar düşünmekte sağlıklı değil zaten

evet belkide akşam veya yarım pik göstercek sıvı alımına dikkat et ama yine
evet herseye okadar takılma kekık evet zararlı olabılır ama zararlı olabılmesı ıcınde onu bellı bı mıktarda tüketmen gerekir , adacayıda mısal atıyorum zararlı ama gunde uc fıncan uc fıncan ıcersen etkısını gorursun ıkı yudum alsan ne olacak. ben ılk hamılelıgımde cıger zararlıymıs dıye duydum her hafta yerdım cok kotu oldum sonra fazlasını tuketmek zararlı ımıs. ananas zararlıymıs bılmıyordum yedım her hafta mı no bıkez sadece . Midye baslı basına zaten zararlı ama cok aserdım yedım bıtane gıbı gıbı Rabbım korur yasayacak nefes alcak omru varsa hicbişey olmaz. zaten genel manada dıkkat eden insanlarız. Eltim ikinci bebegıne sprıal ıle hamıle kalınca yıkıldı evı altına ustune getırdı dolap mı sılmedı koltuk mu cekmedı yermı sılmedı 1bucuk yasında paşam sımdı ıste. yasaycak ömrü yoksa da hersey bahane benım annem ıkı dusuk yaptı bırı arabada gıderken kasısten gecmısız o yzuden derdı halbukı sağlam tutunmus saglıklı bır bebek olsa bı kasısten gecme ıle bebek gıdermı hepsı bahane sebep . Rabbım hepımıze sımsıkı tutunan sağlaim bebekler nasıp ettsinn :KK200:

Yok canim nerdee. Simdi esime diyormus abi yapicam esimde demis istemiyorum. Cok yapmak istiyosan bebege hesap ac oraya at onun olsun diyormus.
bunlar sizi resmen kullanıyorlar hemde bebekleri üzerinden eşinin de zayıf noktası bebek galiba bu durumdan biran önce cıkarman lazım eşini yoksa ilerde cok üzülür😅

Aslinda biliyor gercekleri. Daha once de istediler gondermedi. Simdi bebek var dye ona kiyamiyor iste
Bebek var ise çalışacak. Daha çok çalışacak. Kime güvenip yaptı bebeği. Sizin çocuk olduğunda ne olacak? Kendi çocuğunun rızkını niye paylaştıracak. Tamam amcası olarak ara sıra hediye alır ama bakımını kendi anası babası yapmak zorunda. Yoksa bunlar daha çok çocuk doğurup bakımını sağa sola yıkarlar

Bebek var ise çalışacak. Daha çok çalışacak. Kime güvenip yaptı bebeği. Sizin çocuk olduğunda ne olacak? Kendi çocuğunun rızkını niye paylaştıracak. Tamam amcası olarak ara sıra hediye alır ama bakımını kendi anası babası yapmak zorunda. Yoksa bunlar daha çok çocuk doğurup bakımını sağa sola yıkarlar
Cok ilgincler ztn. Nasil bir yuz var ben anlamiyorum kuzum. Kari koca sigaraya para buluyorlar cocugun mamasina gelince yok

Var. Onlardan da aliyorlar. Hatta kayinpederim bizdende aliyor. Esimi para makinesi olarak goruyorlar kisacasi
Eşin hayır demesini bilmeli. Sanıyor ki hayır dersem ayıp olur kırılırlar. Ailem nasıl bakmayacağım? Böyle değil işte. Annesine babasına elbette destek çıkacak ama dozunda. Kendini yedirmeyecek. Sen rahatsız olduğunu bunun dini olarakta uygun olmadığını hatta iyilik değil kötülük yaptığını anlat canım. Biraz kendini geri çekmeli. Eşin çok bedel ödüyor. Bu yüzden herkes ona karşı nankörleşmiştir. Bu durumdan kurtulmak istiyorsa kendini geri çekmeli araya mesafe koymalı. Her istediklerini yapmamalı. O zaman kıymetli olmaya başlar. Bu dediklerim yasa. Bu her zaman böyledir

Evet kendi bebegimizi kaybettik ya ondan sonra daha da hassaslasti. Keske cikarabilsemm
bence bu durumu cok üsteleme cunku belliki eşinin zayıf noktasından vuruyorlar ne kadar kızsan boş sanki sen sakin ol ve kendine odaklan biran önce hamilelik nasip olur inşaallah o zaman bence eşin sana yogunlaşacak ve bu durum ortadan kalkar diye umuyorum 🙏

Eşin hayır demesini bilmeli. Sanıyor ki hayır dersem ayıp olur kırılırlar. Ailem nasıl bakmayacağım? Böyle değil işte. Annesine babasına elbette destek çıkacak ama dozunda. Kendini yedirmeyecek. Sen rahatsız olduğunu bunun dini olarakta uygun olmadığını hatta iyilik değil kötülük yaptığını anlat canım. Biraz kendini geri çekmeli. Eşin çok bedel ödüyor. Bu yüzden herkes ona karşı nankörleşmiştir. Bu durumdan kurtulmak istiyorsa kendini geri çekmeli araya mesafe koymalı. Her istediklerini yapmamalı. O zaman kıymetli olmaya başlar. Bu dediklerim yasa. Bu her zaman böyledir
Kuzum esimin ailesi tam bir bomba. Ben calisiyorum mesela haftaici aksama yemege gelmek istiyorlar dusunmuyorlar bu kiz calisiyor diye. Hep esimle sorun yasiyoruz bu sebeplerden 😕

Cok ilgincler ztn. Nasil bir yuz var ben anlamiyorum kuzum. Kari koca sigaraya para buluyorlar cocugun mamasina gelince yok
Ay inanamıyorum ya. Zaten sigara içen insanlara kesinlikle yardım edilmemeli. Sigara çok pahalı üstelik iki kişi içiyorlar. Bir zahmet sigarayı bırakıp bebeklerine baksınlar. Sen eşine razı olmadığını, senin rızan olmadan o parada hayır olmayacağını bunu hesabını da Allah’a vereceğini söyle açık açık. Yanlış yapıyor. İyilik deği bu kötülük

imagination forever imagination forever canım n’aptın? Kayınpeder nasıl olmuş ameliyat olmuş mu?
Oldu kuzum gece 12 cıvarı.bende gıttım gece 12 gıbı.çok sevındı ameloyattan cıkınca benı gorunce.iyi şimdi yenı uyandım bende gece gec geldık eve.işe gıdecegım bırazdan cok tesekkur ederım düşünceli minnoşlarım💕🥰 M marilyn95

evet herseye okadar takılma kekık evet zararlı olabılır ama zararlı olabılmesı ıcınde onu bellı bı mıktarda tüketmen gerekir , adacayıda mısal atıyorum zararlı ama gunde uc fıncan uc fıncan ıcersen etkısını gorursun ıkı yudum alsan ne olacak. ben ılk hamılelıgımde cıger zararlıymıs dıye duydum her hafta yerdım cok kotu oldum sonra fazlasını tuketmek zararlı ımıs. ananas zararlıymıs bılmıyordum yedım her hafta mı no bıkez sadece . Midye baslı basına zaten zararlı ama cok aserdım yedım bıtane gıbı gıbı Rabbım korur yasayacak nefes alcak omru varsa hicbişey olmaz. zaten genel manada dıkkat eden insanlarız. Eltim ikinci bebegıne sprıal ıle hamıle kalınca yıkıldı evı altına ustune getırdı dolap mı sılmedı koltuk mu cekmedı yermı sılmedı 1bucuk yasında paşam sımdı ıste. yasaycak ömrü yoksa da hersey bahane benım annem ıkı dusuk yaptı bırı arabada gıderken kasısten gecmısız o yzuden derdı halbukı sağlam tutunmus saglıklı bır bebek olsa bı kasısten gecme ıle bebek gıdermı hepsı bahane sebep . Rabbım hepımıze sımsıkı tutunan sağlaim bebekler nasıp ettsinn :KK200:
Yaa uzun uzadıya anlattın ağzına yürrğine sağlık çok haklısın olsun diye kafayı yırttığımız için her şeyden işkillenir oldum çok isteyip beklediğimizden ama doğru söylüyorsun sağlıklı bebişler bizimle olsun inşallah canım 💓

X