2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Koklamayla olmazda 🤣🤣 içmemek lazım tahmin kasılıp genişlemesine damarların açılmasına vazodilatör etkiyle yarar adet söktürür zor olduğunda içince söktürücü olarak etki eder
Ayyy iyi o zaman içim rahatladı biraz olsun koklamayalımda😂😂😂
Ay hadi cok sevindimm mac baslasin 🤣🤣
dün bir maç eyledik bugün olmayacak artık yarına😂 bugün çatlar gerçi

Ayyy iyi o zaman içim rahatladı biraz olsun koklamayalımda😂😂😂

dün bir maç eyledik bugün olmayacak artık yarına😂 bugün çatlar gerçi
Yaa benim ilk hamileligimde sadece yumurtlama.gununu degerlendirebilmis o sekilde hsmile kalmistim. Sans iste 🤣🤣

Kızlar testi bırakmıştım ama son bi şans vermek istedim 😅 çünkü 2 ay önce 36. Günde regl olmuştum bu ay da tam 3 hafta önce regl oldum bugün 22. Günü son bı deniyim dedim. Ya sanki en koyu gün bugün oldu inanamadim aslında yeni mi yumurtluyorum ben 😮

Karşılaştırmaniz için her gün yaptığım testlerin en altına koydum ilk fotoda.
Sonra da 2. Fotoya koydum. 2. Fotoda 1.si dün sabah 2.si dün akşam bı yapayım dedim koyu gelirse bu sabah yaparım demiştim biraz koyu gelince yaptım 3. De bu sabahki diğerlerine oranla daha koyu D dra21 imagination forever imagination forever @Tikabasa
Evet sanki dünden koyu gibi ama ben seninkini gerçekten anlayamıyorum hep silik çıkmış nerdeyse

Kızlar testi bırakmıştım ama son bi şans vermek istedim 😅 çünkü 2 ay önce 36. Günde regl olmuştum bu ay da tam 3 hafta önce regl oldum bugün 22. Günü son bı deniyim dedim. Ya sanki en koyu gün bugün oldu inanamadim aslında yeni mi yumurtluyorum ben 😮

Karşılaştırmaniz için her gün yaptığım testlerin en altına koydum ilk fotoda.
Sonra da 2. Fotoya koydum. 2. Fotoda 1.si dün sabah 2.si dün akşam bı yapayım dedim koyu gelirse bu sabah yaparım demiştim biraz koyu gelince yaptım 3. De bu sabahki diğerlerine oranla daha koyu D dra21 imagination forever imagination forever @Tikabasa
Aynen en sonuncu epey koyulaşmış sanki ☺️ Bence bırakma bugünleri takip et

Evet sanki dünden koyu gibi ama ben seninkini gerçekten anlayamıyorum hep silik çıkmış nerdeyse
Valla ben de hiç anlamadım akşam sıvı alımına dikkat edip tekrar bir deneyeyim belki tamamen pik olur. Uygulamaya göre pazar %53tu sonra düştü hep. Bugün de yine %54e çıkmış

siz niye küstünüz ay bu ara herkeste bi stres bi sıkıntı sonu tartışma 😅
Klasik aile sikintilari. Esimin kardesi bebege mama alicam diye surekli bizden para istiyor. Tamam gondersin bebekse mevzu lafim yok. Ama bende tesaduf eseri ogreniyorum canim sikiliyor bu duruma. Arkamdan is cevrilmis gibi.

Bakayım canım araştırırım sağol canım😊iyice paranoyak oldum az önce iş yerinde biri geldi kekik yağı koklattı sonra öğrendim ki gebeler ve gebe kalmak isteyenler kekik içerkli şeylerden uzan durmalıymış şimdi düşünüyorum bu etkiler mi mesala tutunmasını
amann yok artık daha neler bu kadar takılma bazı postlarda bu hıkayeyı anlattım sana da anlatayım bızzat kuzenım ve sevgilisi , dogurmaya gıderken hamıle olduğunu öğrendi ne bır dıkkat ne beslenme ne ılac ne vıtamın sıgara alkol bılemem ama belkı madde tamamen saglıksız bır yasam 9 aylık suan sapasağlam bır kız cocugu dunyaya geldi

X