2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence normal daha sağlıklı mesela geçen ay predictör yaptım çizgi vardı ama kanda negatifti şimdi evde laboquick var ama zaten ocak ayında boş geçtik
Laborquick çok değişik yorumlar okudum sitelerde birisi meyve suyu konsantresi damlatmiş ve pozitif çıkarmış korkudan elimi değdiremiyorum

Resmen kese gibi hatta ilk resimde içinde bebek var gibi

Kuzum baktim nete biraz 18 25 mm arasi catlamaya hazırmış yani seninki bir gün daha durmaz bene çatlamastir

Yapıcam olmadı aşko masaj iyi gelir belki
Maşallah ya tü tü

Klomen vermedi mi canım sana
Femara verdi bana beybi
Resmen kese gibi hatta ilk resimde içinde bebek var gibi
Yaa onu da görürüm inşallah amin
Kuzum baktim nete biraz 18 25 mm arasi catlamaya hazırmış yani seninki bir gün daha durmaz bene çatlamastir
Ayy hadi inşallah aşko yaa

Ben ondan almıştım kasım ayında hiç memnun kalmadım innovita diyorum başka bir şey demiyorum çok hassas ve net
2 ay çok net göstermişti ya herhalde benim yumurtam büyümeden çatladı başka bişey anlayamıyom bu durumdan yarın yine tekrarlıcam öğlen

Ben ondan almıştım kasım ayında hiç memnun kalmadım innovita diyorum başka bir şey demiyorum çok hassas ve net
Gerçekten meye inancaz bilemedim Allahım bizede pozitif göstersin sağlıkla inşallah bendede laboquick var inşallah son olur

Kız 13 ocaktan bugüne daha bebek yok ortada 3885 tl harcadım. Eşimin vitaminleri 2200 tl tuttu. Özel sağlık sigortası yaptirdim kendime 5441 tl de ona verdim 10 binlik oldum yol dahil. Umarım meyvesini aliriz
İnşallah alırız canım inşallah Şubat ayı hepimizin ayı olsun inşallah hepimiz hayırlı haberlerimizi birbirimize müjdeleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…