2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Oyy oyy tuttsunda aman senin yumurta daha ne kadar büyüycek kuzu
Kız bilmiyorum ama çatlamasına 3 gün var hesabıma göre cumartesiden pazartesiye 4mm büyümüşse 30u görürüm heralde hahahahaha ya çatlamicak diye çok korkuyorum
Büyük bir sır kapısı aralanacak
Sorma yavrum yaa
Tamam kuzucum hemen paylaşıcam tabiki bak benim de son zamanlarda ağrım çoğaldı çatlama geliyo hissediyorum. Şuan yumurtam 25mm ama testlerimde t çizgisi hep silik. Eğer 26sında çatlama gerçekleşirse t çizgisi kıpkırmızı bekliyorum bu da demektir ki t çizgisi çatlama olunca kırmızılaşıyor

Havuç ye iki üç tane çatlasın bir değerlendirme daha yap yedikten sonrada canım

Ben hala bazen zorlanıyorum belli bi noktadan geçişte zorlanıyorm ama aştım şükür buda geçer heralde.gerçekten ara vermek daha cok zorlaştırıyo ne güzel sorun kalmamış artık

Eğer çatlamayla koyulaşıyorsa hep çoğunu kaçırıyoruz demektir aslında olabilir pik olduğunda beni ateşler basıyor herkeste ateş yumurta çatlayınca oluşur diyor

Olacak olacak her ay birbirini tutmuyor ki
Benim bu ay ilk defa hiç yok gibi adet bitikten sonra bir iki baktım ama olacak mı olmayacak mı daha da bakmayacağım şuan akıntı var yakın olması diye düşünüyorum bu sefer tamamen beyaz değil de sarımtırak gibi canım beyazla beraber bilgin var mı neden rengi böyle

Aşkım dün baya yedim bugün kontrole gittim düşün bana mısın dememiş. Viyana kapısını zorlar gibi zorluyorum yumurtayı git gide büyüyo. Ultrason fotosunu verdi bakın soldaki cumartesiye ait sağdaki bugün. Eşim diyo ki dışardan bebeğe bakıyo gibi görünüyoruz ama aslında gördüğümüz yumurtan

Eklentiler

• 429D1163-D7E9-4888-8E20-9F99BF559EFF.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 52
Viyana bir günde kuşatılmadı aşko sen devam et yumurtlama masajı var onu yap YouTube dan bakarak ben hiç yapmadım ama dene canım yine de hiç yumurta baktırmadım şaşırdım bebiş gibi vermişler eline inşallah bu ay bebiş bakarız hepimiz amin

Bazı kişilerde biraz öyle oluyor ama bazende enfeksiyondan oluyor kokum yok değil mi

Maşallah ya tü tü

Klomen vermedi mi canım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…