2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Telefonu guncelledım az once arka plan mavı oldu kuzular yaa hıc sevmedım boyle duzeltmenın yolu varmı?

Eklentiler

• E1D7884F-945E-41FE-9012-0FA3F41C0FF1.png
    370,1 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba canım teşekkür ederim canım Allah razı olsun ne güzel kalmışsın maşallah biz de doğal olmasını istiyoruz olmazsa aşılama falan düşünürüm varikosel ameliyatı düşünmüyorum canım amin inşallah bana ve isteyen herkese sizde istiyorsanız size de nasip etsin hayırlı ve tez zamanda inşallah

AminnnnTamam kuzucumm deneyeceğim
Faydası olur inşallah kuzum kız ne dicem fıstık ben vajinismus yendim ama jelsiz yani kayganlastiricisiz ilişkiye giremiyorum su bazlı da değilmiş benimki durex mor var ok ginseng var bir de ok küçük bir tane var çilekli mi ne o var hepsinden almışım su bazli almamışım gebeligi engelliyor falan diye okudum. Hindistan cevizi yağı önermişler o var bende o olur mu acaba

Bitanem onların arkasında yazıyor sperm öldürücü etkisi yoktur falan gibi onu bir oku yoksa bana doktorum su bazlı kullan demişti. Ultrason jelleri var ya ondan alabilirsin trendyolda satılıyor

Çok geçmiş olsun canım bu durumu yendiğine sevindim. Sprey ve jel engel olabiliyormuş ama kullanırken hamile kalanlarda var. Ne şekillerde hamile kalanlara şahit olduk yeterki zamanı gelsin Sen rahat ol gerisi gelecektir artık

Çok teşekkür ederim ben elimden gelemi yapıp rabbime bırakıcam bakalım hayırlısı inşallah

Bitanem onların arkasında yazıyor sperm öldürücü etkisi yoktur falan gibi onu bir oku yoksa bana doktorum su bazlı kullan demişti. Ultrason jelleri var ya ondan alabilirsin trendyolda satılıyor
Tamam kuzum üçüne de bakim çok sağ ol canım bakacağım burda bir arkadaş yazmış öyle ayıldım yoksa aklıma bile gelmezdi

Kızlar iyi akşamlar bir şey soracağım ; değerlendirmeden sonra ancak yarım saat ayaklarımı dikebildim söylemesi ayıp ishal olmuşum lavaboya gittim zaten her ay olmuyor diye daha fazla tutamadım sizce olacağı varsa tutar mı

ay hadi inşallah kız peki nasıl hazırladım kaç dakika oturdun üstünde
onları da anlatır mısın
Tabu üzerinden 5.6 yıl geçti ama kaynattim ilk kaynarligi geçince kovaya doldurdum zaten kovanın dibinde kaliyor arada baya mesafe oluyor yanmazsiniz ama hemen oturursan buhar yakar yazmayacak şekilde ama buharı hissedecksin hatta battinaniyeye saricaksin alt kısmı buhar disari çıkmasın buhar bitince kalkıyorsun hemen ardından ilişki demişlerdi bana bende öyle yaptım sanırım 1 yada 2 kere denedim ben bu kadar

Canım ya insallah öyledir testin pik cikarsa bi kac gun icinde paylasirmisin çünkü benimki 3 gün pik kaldi ve ağrıdan deli oldum yani hissediyorum orda biseyler oluyor ama büyüyor mu çatlıyor mu anlamadım ve genelde ben ya sağdan ya soldan tek taraflı agri hissederdim bu ay iki taraflı agri cektim

Ben zaten normalde de yarım saat duruyorum öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…