2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaa inşallah yine temiz cıkar.benimde doktorum istedi sana ilaca baslamısken onuda görelim sağlam gidelim başa dönmeyelim dedi. İnşallah bizimkide temiz cıkar

canım bıkere almıslardı esımden.gayet ıyı cıkmıstı.bı bucuk sene gectı uzerınden yaptıralı 1 yıldır korunuyoduk,dr bıda hıcbızaman gerek gormedı yapmaya.neden bırdaha ıstıyorlar ki şimdi?degıskenlık gosterıyormudur oyle kısa zaman aralıklarla

Kızlar bu hafta testti kontroldü işten izin aldım.hazır oyleyken eşimde kontrol olsun diye bi merkezde sperm testi vericek acaba nasıl oluyo biliyo musunuz biraz gerildi de
Direk sperm veriyor canım idrar kutusuna ayy cokmu açık yazdim ve erkekler nefret ediyor bu testten öncesinde de dr ne der bilmem ama 3 gün perhiz olmayacak bekleyecek

Askım istemediler aslında biz kendimiz dedik bir daha bakalım diye. Biz bi talihsiz doktora gittik beni alttan muayene edip yumurtan az hamile kalman zor demişti eşimin de sonuçlara bakıp eyvah bu ne demişti. Halbuki marmara üniversitesi araştırma hastanesindeki doktorlar incelemişti raporu ve sorun yok demişlerdi. Sırf para almak için tüp bebek deneyelim vs diye dayattı. Ben sonradan başka doktora gittim de öyle rahatladım. Meğer ikimizde de sorun yokmuş ama yine de bi bakalım dedik. Doktor çok önemli ya. 1 hafta yemeden içmeden kesildim üzüntüden boşu boşuna

Ya böyle doktorlara hakkımı helal etmiyorum. İki kuzenime beyin tümörü var dedi İstanbul’da bir doktor. O günler nasıl geçti bilmiyorum küçücük çocuklar hepimiz mahvolduk. Meğerse bir şey yokmuş çocuklarda sırf ameliyat parası için yapmış.

Banada yumurtalık tümörün var demişti 3 ay önce gittiğim doktor. Hemen ameliyata alacaktı başka doktora gitmesem. Onun niyeti de beni incelemekti bence. Çünkü Kapıda bekleyen çok hasta vardı ve her hastanın görüşme sebebini asistanı önceden görüşüp not ediyordu bende dekolman geçirdim onun için geldim demiştim. Benden önce gelmiş olan o kadar kişiye rağmen hemen almışlardı beni. Ağına düşmüş avmışım meğerse

Her yere şikayet etmek lazım ama ne işe yarar ki. Allaha havale ettim vallahi. Böyle insanların yakasını bırakamasın o vicdan azabı.

Aynen canım ben de hissettim direkt günümden önce gittim kist mi oluştu diye sordum baktı ve daha dögümğn 21.günüydü 3,5 cm di. O ayki adetle gitmedi muhtemelen aynı ilaç tarifine göre cyclo prog.. gibi bişeydi onunla bir sonraki adette gitti çok şükür. Ben rahim filmini geçen sene çektirdim bir sıkıntı yoktu şükür herhalde bir senede de bişey olmamıştır diye umuyorum.şimdi de femara kullanıyorum bakalım nasip..
Amin canım uğurlu gelsin inşallah bu ay

melisaa93 sorma kankam ailevi işler var dışarda koşturmacam var iki gündür yarın da öyle olacak sanırım bu ayım yine patlayacak galiba femara kullandım bir de ve bugün bitti ilacım ((

Ne bıcım ınsanlar var ya gercekten.bununla gecmıs olsun kuzucumInsallah kocaman yumosun çatlamıstır

ben dün akşam almam gereken klomeni unuttum sonucu çok etkiler mi bilgisi olan var mı?internette bulamadım bilgi

Canım senin hsg cekılmen var mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…