2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar çok gaz ağrım var ya iğne yapıyor mu değerlendirme saatlerimizde sabahın körü 4 5 arası 🤣 dövme fabrikasındayim bugün zemin deprem oluyor gibi aşırı böyle zıplayıp duruyoruz. Preslerin hepsi açık sürekli sandalyemden zıplıyorum çok gerildim proje dolayisiyla 1 hafta burdayım birsey olmaz inşallah böbrek taşım olsa düşer o derece sürekli zipliyoruz🤣🤣🤣 Dr 4 değerlendirme verdi 3 kaldı ama ben 36. Saate de kafama göre ekledim 4 değerlendirmem kaldi🤣 yarın çarşamba perşembe sabah 4 5 sonra 7 de ise gidecez uykusuz bir hafta olacak 🤣
Allah'ım nasıl uyanıp yapacaksınız ben yapamıyorum ya kendimi hazırlamadan asla adapte olamıyorum çok kuruluk oluyor o zaman da

Merhaba canım teşekkür ederim canım Allah razı olsun ne güzel kalmışsın maşallah biz de doğal olmasını istiyoruz olmazsa aşılama falan düşünürüm varikosel ameliyatı düşünmüyorum canım amin inşallah bana ve isteyen herkese sizde istiyorsanız size de nasip etsin hayırlı ve tez zamanda inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💐
Allah senden de razi olsun canim insallah en kisa zamanda nasip olur ben hamile kaldim ama henuz kucağima almak nasip olmadi insallah Rabbim bekletmez🤲🏻

Olacak olacak her ay birbirini tutmuyor ki🤦🏻‍♀️
Gecen ay ilk defa denemiştik ama tam değerlendirememistik, o zaman akıntıdan ağrılardan anlamıştım test falan yoktu, şimdi test yapıyorum ne akıntı var ne pik görebiliyorum 😔

Bilincaltinda kendimizi uzuyoruz.ben gece mesela yatagimdan kalkip dolabin arkasina saklanmisim esim cok korktu beni oyle gorunce bende cok korktum 😢
Yaa neden öyle oldu ki 😔 ben de hamilelikle ilgili seyler görüyorum ruyamda bazen garip garip 😐 hep bilincaltimiza yerleşmiş fark etmesek de

Gecen ay ilk defa denemiştik ama tam değerlendirememistik, o zaman akıntıdan ağrılardan anlamıştım test falan yoktu, şimdi test yapıyorum ne akıntı var ne pik görebiliyorum 😔
Valla bende bu aydan bişey anlamadım pik olmadan silikleşti bu akşam benimde az önce akıntım oldu canım

Valla bende bu aydan bişey anlamadım pik olmadan silikleşti bu akşam benimde az önce akıntım oldu canım
Acaba fazla sıvı alımı falan mı oldu senin de, ben gün aşırı devam ediyorum canım. Bu ay tam göreyim demiştim testle geçen aydan daha beter oldu

Kızlar bu hafta testti kontroldü işten izin aldım.hazır oyleyken eşimde kontrol olsun diye bi merkezde sperm testi vericek acaba nasıl oluyo biliyo musunuz biraz gerildi de

Kızlar bu hafta testti kontroldü işten izin aldım.hazır oyleyken eşimde kontrol olsun diye bi merkezde sperm testi vericek acaba nasıl oluyo biliyo musunuz biraz gerildi de
Eşim ikinciyi vericek bu sene. geçen sene mayısta verdi haziranda hamile kalmıştım şansa. İlk gidiyor odada örneği dolduruyor 4 gün perhiz yapmış bir şekilde tabii. Sonra 1 hafta sonra tekrar gidip veriyor 3-4 gün perhiz yapmış bir şekilde. Sonra o iki sonucu karşılaştırıyorlar sanırım ikisini bir almıştık biz. Sorun çıkmamıştı şükür. Şimdi yine vericek bakalım ne durumdayız

X