Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Benim ateş arttı baksana yumurtluyorum sandı uygulama ama yumurtlamıyorum bu başka bişi

ahhahaha bu yorumu görünce yazmak istedim hakkaten de öyle benim eşimde evet istiyor ama gün aşırı olunca oda bende görev gibi yapıyoruz :)
Bu aralar benim kocaya bilimler oldu aman bi kaçıyor gibi yumurtlama zamanı minnet rica kırk takla atarak soktum mustafa bak 4 gün geçti yumurtlamadan tık yok adamın libidosu düştü baba olma korkusu mu acaba diyorum daha 1.5 yıldır evliyiz ben 28 o 30 yani normal Mİ eskiden her gün iki günde bir olan maçlar 4-5 güne düştü

Kızlar bu ay ovü takibi yapıcam. Önemli olan yumurtlamayı gördüğün ve sonrasında çatlamayı gördüğün günler değil mi ? Tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var

Canım baskı hissediyor olabilir. Bazı erkekler psikolojik olarak etkileniyor ve baskıyla istemiyor. Güzek ortamlar hazırla o dönemlerde şaşırsın seni gördüğünde. yumurtlama günlerinden bahsetme yavaş yavaş alıştır gerçekten tecrübe ettim. Aynı şeyleri yaşadım ilk 2 ay çünkü.

fnd_50 ateşin düştü sanırım biraz yoğundum bugun pek girip bakamadım ama gecen ay biliyosun benimde düşmüştü lekemde vardi yani adet olcam kesin dedim hamileydim ve hep düşük seyretti değerim düşünce aksine atesim yükseldi 36.7 benmi garip biriyim acaba

Kızlar bu ay ovü takibi yapıcam. Önemli olan yumurtlamayı gördüğün ve sonrasında çatlamayı gördüğün günler değil mi ? Tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var
Kuzum çatlamadan sonra bır hafta bırakma sakın gun asırı devam.bunu ben demıyorum jınekologum dıyor o iş bellı olmazmıs.

Evet canım jel kullandım bu ay ilk defa.. belirtilerim kasık ağrısı ,karın ağrısı , beyaz losyon akıntı, gögüslerde ağrı, birde idrarda farklı keskin bir koku ... hâlâ devam ediyor bunlar
Bende bu ay ilk defa kullandım 2 3 gündür baya kasık ağrım var akıntı var gogusler sadece şiş baya agri yok ınsllah bende olurum suan catlamadan sonra 8. Günüm carsamba yada perşembe test yapmak istiyorum

Bende bu ay ilk defa kullandım 2 3 gündür baya kasık ağrım var akıntı var gogusler sadece şiş baya agri yok ınsllah bende olurum suan catlamadan sonra 8. Günüm carsamba yada perşembe test yapmak istiyorum
Herkesin belirtisi farklı oluyor.. belirtilere çok takılmayın . Zamanı gelince test yapın...İnşallah bu ay pozitifi görürsünüz

Düşüp yükselirse yerleşme düşüşü oluyor işte kuzum senin o ara yerleşme düşüşü oldu. Sabah benimki de yükselirse yerleşme düşüşü olabilir diyebiliriz ahhahah ama sanmıyorum artık kendimi adet gelecek moduna soktum henüz gelmedi ama yarın gelir en geç bence. Ben seni bir iki etiketlemiştim sanki sma moral bozukluğu ile atlamış olabilirim kusura bakma kuzum

Yine her şeyi en çok bilen doktorlardan birine denk gelmişin Kendileri o kadar çok şey görüyorlar ki yeterince soğukkanlı olabiliyorlar ama biz öyle değiliz. Hamileliğimde ki doktorum mükemmel bir insandı. Bebeğimin kalp atışının olmadığından emin olmak için kaç ayrı cihazla kontrol etti sonrasında sarıldı senin sağlığın önemli dedi. Hemen ameliyathaneyi hazırlattı, o kadar hızlılardı ki ben şok halindeydim zaten. Biri kan alıyor biri şırıngayla ağzıma bir şeyler sıkıyor. Doktor yanımdan ayrılmıyor. Beni hazırladılar ameliyathaneye benden önce girmiş koluma girdi sedyeye yatırırken bile destek oldu. Çok sıkıntılı bir şey yaşamışım. Doktorumun teşhisi, hızı sayesinden iç organlarım iflas etmeden kurtardı beni. Hakkını ödeyemem. Bana geçmişi hatırlatmasa yine ona gitmek isterdim ama kaldıramam galiba İnşAllah hepimizin doktorları en az böyle iyi insanlar olur.

Hsg için erken değil mi canım? Daha önce klomen çatlatma iğnesi fln kullandın mı? Yada yumurta takibi yaptırdın mı? Kadın doğum doktoru doğurmak istemene şaşırıyor galiba hamile kalmak isteyen kadın değerlerine baktırmayıp ne yapacaktı acaba

En kısa sürede saglıklı bi gebelik süreci yasamanı, yasamamızı dilerim canım, marttan beri deniyoruz, yumurtlamalarımı ovulasyonla takip ettim canım ettigim sürec icerisinde hep yumurtlama gördüm testlerde yani hsg yi mart nisan gibi düsünüyorum bi senede gecmis oluyor, klomeni daha cok yumurta büyüme destek icin kullanılıyor diye biliyorum ama yanlısta biliyor olabilirim emin degilim, testlerde de görünce yumurtlama catlama vs gerek duymadım acıkcası ama hsg olmasa bile mart gibi artık düzenli bi doktor sürecine girmem gerekecek olmazsa

Kaçan kovalanırmış kovalarsan kaçar tabi, sen peşinde koştur

Kuzum çatlamadan sonra bır hafta bırakma sakın gun asırı devam.bunu ben demıyorum jınekologum dıyor o iş bellı olmazmıs.
Bana da doktorum çatlamadan sonra bir haftalık gün aşırı ilişki takvimi oluşturdu o şekilde hamile kalmıştım. Çatlamadan emin olduğumuz halde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…