Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence de kendine iyi bir doktor seçip onunla bu yolda ilerleyin Her şey mükemmel olmasa da nasipte varsa gelecek bebişler

Kuzum aynen dedigin şekilde benimde 3 gündür aşırı akıntım var uzayan akıntı çektikçe uzuyor hemde rahat 10 cm bugğn doktora gittim 16 mm ilişki günleri önerdi. Yani demek istedim o akıntı 6 gün boyunca gelip öyle çatlayanda var örnek ben canım içeri girecek sperleri canlı tutmak için o akıntı gün aşırı ilişki uygula canım

Kız bende bu kim diyorum 3.mucizemi bekliyorum yazısına şimdi dikkat ettim Sarı saçlar da yakışmış

Insallah yerleşme düşüşü olduğunu düşünüyorum pat diye regli ateşine gelmemis sonucta canım inşallah yarın yukselir olur öyle canım isimde biraz karışık etiketlemek belki zor oluyordur

Insallah yerleşme düşüşü olduğunu düşünüyorum pat diye regli ateşine gelmemis sonucta canım inşallah yarın yukselir olur öyle canım isimde biraz karışık etiketlemek belki zor oluyordur
Yok ezbere biliyorum kullanıcı adını trueliving_ ama işte sabah moralim bozuktu biraz. Regl ateşi 36.4 benim. Yarın o civara düşerse Allah rahmet eylesin

Kızlar ya ateş 4. Gün niye kapak çizgisinin altına düşer sizce yerleşme düşüşü için çok erken bu ne düşüşü böyle

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-16-19-51-11-612_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 48
Grıp oldun ya askm ondan bence ates dogru cıkmayabılır.bırakma hala denemelerı.daha catlamadan 1 hafta gecmedı
Ay kız hemde ne grip geçirdim bildiğiniz kovid gibi bişeydi bu 2 gün baygın yattım böyle bişey olamaz ya kızlar çok iyi korunun valla sakın yakalanmayın ben bilseydim ki bu kadar ağır bu ay askıya alırdım çocuk işini gene kocama yanaşmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…