Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kanka o akıntı benden hep geliyor her yumurtlama dönemi mutlaka görüyorum onu gördüğüm zamanlar da ilişki oluyor ama işte

Benim de Bat 24 Ocak. Hayırlısıyla olsun inşallah.
Çok sevindimm benim de biraz ateşim yüksek seyrediyor gün içinde şortla dolanıyorum valla evde sadece akıntı yok işte bende o biraz kafa kurcalıyor bir kaç güne daha net belirtiler başlar umarım ama kasık batmaları bence iyiye işaret canım

O zaman baya yaklaşmış demek ki. Olgunlaşmamış yumurtadan bu kadar akıntı gelir mi acaba? Önceki aydan yeterince olgunlaşmamış olan yumurtan regl ile atılmayıp bu zamana kadar büyümüşte olabilir

Benim de 4 aydır göğüslerime hiçbir şey olmuyor öncesinde şişip ağrı yapardı 4 aydır sadece bu ay ucu acıyo. 2 sene olacak korunmuyoruz

Teşekkürler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah peki yumurtlama gördükten sonra yapalım mı tekrar test bir de sence yumurtlamadan ne kadar sonra gebelik testi yapılmalı?
Amin inşallahTestiniz bitmediyse çatlamayı gördükten sonra ovulasyon testi yapmaya devam edebilirsiniz.. illa şart değil tabi.. ben testim bitmediyse devam ediyodum.. bittiyse bırakıyodum............ benim yumurtlamadan 10 gün sonra gebelik testi çok çok silik çıktı ama dikkate almamıştım.. 14 gün sonra da silikti.. 17 gün sonra gayet güzel koyu çizgi çıktı.. bence 17. günü bekleseniz daha iyi olur.. ama insan merak ediyor kendini tutamıyor tabi

Tam detaylı bilgim olamamakla birlikte bence gayet iyi çıkmış Doktorun ne dedi nasıl bir yol izleyeceksin?
Canım ben ögretmendim belki hatırlarsın devlet hastanesine gittim ilcede, adama inanılmaz gıcık oldum işte hormon testini neden istemişim gerek var mıymış, yani kafama göre istedigimi düşündü sanırım ama isteyemem mi yani çocuk düşünüyorum sonuçta, ben de burası kadın hastalıkları degil mi istiyorum dedim ama haketti biraz referans degerlerime baktım canım banada araştırınca normal geldi o yüzden gitmedim bi daha bu adama ztn kist icinde doktora gitmistim o da pcos falan yok dedi, bi iki ay daha denicem sonra hsg cekilicem özelde o zamana kadar olmazsa yolum bu yani

Aldım kanka innovita aldım. Şöyle bir karar verdim bu ay ateş artı ovu takibi yapıcam bu ay da olmazsa zaten öbür ay doktora gideceğim ya öbür ay doktor kontrolünde olacak her şey artık

Kanka o akıntı benden hep geliyor her yumurtlama dönemi mutlaka görüyorum onu gördüğüm zamanlar da ilişki oluyor ama işte

Beş on dakika önce sipariş verdim innovita kargoya verildi bile ben şok Papatyamaviss
Funda sipariş verse de biz de kargoya versek diye bekliyorlarmış resmen

Kanka yokluğun belliymiş resmen bildirimlerin yarısı papatyamaviss olması ne gözeeeellll Papatyamaviss bir daha bizi sensiz koma
ya ahahaha senın durumunu hıssetmısler yollamıslar hemen desene ates olcerınde hemen gelmıstı benım ates olcer ortam *rospu su gıbı oldu temassız bozulmus ertusun atesı cıktı kocamın atesı cıktı gezdı resmen belkıde ondan olcemedım ben ates sogudum askım senın gelıyorda benım gelmıyor her ay ıste bılmıyorum olursa bugun olur zaten olmazsa olmaz ama ben yumurtlama var yok umrumda degıl yanıyorum adeta ONBIRGUN dıyorum ruyamda anca goruyorum resmen bu seferde kurbağa erkek olsun hep kadın mı olacak onun bısey yapmasına gerek yok hasatyım falan derse basıcam paparayı bızımde ıhtyaclarımız var allllooo dıye

O zaman baya yaklaşmış demek ki. Olgunlaşmamış yumurtadan bu kadar akıntı gelir mi acaba? Önceki aydan yeterince olgunlaşmamış olan yumurtan regl ile atılmayıp bu zamana kadar büyümüşte olabilir
oyle bırsey oluyormu atılmadan yanı mubarek vucudum ben aksama bır test patlatayım son wcme gıttım

Canım sen jel kullanmistin degil mi yanlış hatrlamiyorum? Belirtilerin nelerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…