Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha gelmedi benimkiler de bir sancım falan oldu geri gitti geleydi bir gideydi işimize gücümüze baksaydım. Bu hafta sonu sperm testine de gideriz aksilik olmazsa
Ovu testi alayım mı ne diyorsun
fnd_50 imagination forever üçümüzden biri pozitif çıksaydı da teselli olsaydık

GAz sancısı, gaz , şişkinlik hem gebelikte hem adet öncesinde belirti , o yüzden bir şey demeye çekiniyorum ama olabilr tabii ki....
kız gel benı aydınlat bana noluyor .. son dongum bılıyorsun gormussundur 23 gunde bıttı.Şimdi reglim bitti 9.günümdeyim 5.günü aksamı bıttı . Bugun baya ates yukselmeden oncekı o löp löp uzayan akıntılarım dusuverdı geldı .. bu kadar erken yumurtlar ve hesaplarsam 24 gunde yıne reglı olmus olcam , 25-28 cıvarıydı benım dongum 25 nadır ama olurdu genelı 26-27 .. bu kadar erken yumurtlamak kalıtesını boyutunu etkılermı bu kadar erken olması normalmı yada

Bence senin daha önceden başlamış yumurtalar büyümeye o yüzden erken oluyor. Doktoruna bir ölçtür istersen pik günlerinde çatlamadan. Ekstra bir vitamin kullanıyor musun? Onlar mı hızlıca büyütüyor acaba?

Ben yılardır 23 25 günde olurdum temmuzdan aralığa kadr 28 30 günde olmaya basladm artk böyle olucam demekki derken iki seferdir 24. Günde oluyorm

askım ekım ve kasım ayında klomen kullandım sadece , gecen ay adetten yumurtlamaya kadar q10lu bi vıt ıctım bı hafta falan .. bu ay hıcbısey ne yedım ne ıctım hatta okadar takıp edemedım kı yogunluk mısafır falan derken .. ama klomen kullandgım aylarda bıle 12 13 de fkn oldum yanı etkısı de surmuyordur surse bıle mubarek kullandıgım ay nıye olmadı

Bana da çok dediler git ilaç verir belki daha kolay toparlarsın diye ama ben kullanmak istemediğimden gitmedim. Terapiye de aynı şekilde gitmem dedim. Neden bilmiyorum hazır değildim galiba
canım nasılsın ben hani geçen hafta hep silik test attım sonra regl oldum belki hatırlarsın, benim betam hep 0.00 cıkardı bugün hormon icin test yaptırdıgımda 0.27 cıkmıs ve reglimin dördüncü günü yani o silik testleri düsündügümde acaba vardı da tutmadı mı diye düsünmüyor degilim

Yumurta akı gibi akıntı bugün başladı ama dimi? Belki de hala yumurtlama gerçekleşmedi. Bende de akıntı başlar günler sonra yumurtlama olur. Ovü testi yapıyor musun? Bence pik günü doktora ölçüm yaptır için rahat eder Şu an sana yazarken iyice aklıma yattı aslında bende öyle yapıcam. Gerçekten yumurtluyor muyum merak ettim

Canım eşinede randevu alman gerekiyordu ama doktor belki insanlık yapar eşinede randevu açar

0.27 çok çok küçük bir değer canım, 3 4 fln olsa acaba mı derim bende. Her kadının vücudunda biraz varmış zaten bhcg hormonu. Nasıl çıktı hormon sonuçların?

Teşekkürler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah peki yumurtlama gördükten sonra yapalım mı tekrar test bir de sence yumurtlamadan ne kadar sonra gebelik testi yapılmalı?

Aaay tarihlerimiz aynı benim de 12 çatlama oldu. Rahime doğru bi batmam var akıntım var beyaz opak baş ağrım aşırı var ateşim zıpladı ateş basıyor bel ağrısı var kaşığıma iğneler batıyor innnnnşallah sağlıkla gelsin bebelerimiz olsun

gitme sansım yok balım oyle evde olsam calısmıyor olsam baktırır baktrır dururum .. kuzum mınık bı akıntı fln gelse demezdım yumurtlamam yaklasıyor derdım.. kasım ayında da boyle akıntım oldu ertesı gun ates yukseldı o gun gıttıgımde sabah 8 de 19.2 mm yumurtan bugun yarın catlar demıstı. soyle dusunkı gercekten bı yumurtayı kırıp sarısından ayırırken olan mıktar varya tam olarak oyle ıkı sefer de de wcye gıttıgımde geldi.Dünde vıcıklık vardı yaklasıyor galıba dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…