Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En kısa sürede saglıklı bi gebelik süreci yasamanı, yasamamızı dilerim canım, marttan beri deniyoruz, yumurtlamalarımı ovulasyonla takip ettim canım ettigim sürec icerisinde hep yumurtlama gördüm testlerde yani hsg yi mart nisan gibi düsünüyorum bi senede gecmis oluyor, klomeni daha cok yumurta büyüme destek icin kullanılıyor diye biliyorum ama yanlısta biliyor olabilirim emin degilim, testlerde de görünce yumurtlama catlama vs gerek duymadım acıkcası ama hsg olmasa bile mart gibi artık düzenli bi doktor sürecine girmem gerekecek olmazsa
Bence de kendine iyi bir doktor seçip onunla bu yolda ilerleyin ☺️ Her şey mükemmel olmasa da nasipte varsa gelecek bebişler ☺️

kız gel benı aydınlat bana noluyor .. son dongum bılıyorsun gormussundur 23 gunde bıttı.Şimdi reglim bitti 9.günümdeyim 5.günü aksamı bıttı . Bugun baya ates yukselmeden oncekı o löp löp uzayan akıntılarım dusuverdı geldı .. bu kadar erken yumurtlar ve hesaplarsam 24 gunde yıne reglı olmus olcam , 25-28 cıvarıydı benım dongum 25 nadır ama olurdu genelı 26-27 .. bu kadar erken yumurtlamak kalıtesını boyutunu etkılermı bu kadar erken olması normalmı yada
Kuzum aynen dedigin şekilde benimde 3 gündür aşırı akıntım var uzayan akıntı çektikçe uzuyor hemde rahat 10 cm bugğn doktora gittim 16 mm ilişki günleri önerdi. Yani demek istedim o akıntı 6 gün boyunca gelip öyle çatlayanda var örnek ben canım içeri girecek sperleri canlı tutmak için o akıntı gün aşırı ilişki uygula canım 🥰🥰

Kuzum aynen dedigin şekilde benimde 3 gündür aşırı akıntım var uzayan akıntı çektikçe uzuyor hemde rahat 10 cm bugğn doktora gittim 16 mm ilişki günleri önerdi. Yani demek istedim o akıntı 6 gün boyunca gelip öyle çatlayanda var örnek ben canım içeri girecek sperleri canlı tutmak için o akıntı gün aşırı ilişki uygula canım 🥰🥰
Kız bende bu kim diyorum 😂😂😂 3.mucizemi bekliyorum yazısına şimdi dikkat ettim ☺️ Sarı saçlar da yakışmış

Düşüp yükselirse yerleşme düşüşü oluyor işte kuzum senin o ara yerleşme düşüşü oldu. Sabah benimki de yükselirse yerleşme düşüşü olabilir diyebiliriz ahhahah ama sanmıyorum artık kendimi adet gelecek moduna soktum henüz gelmedi ama yarın gelir en geç bence. Ben seni bir iki etiketlemiştim sanki sma moral bozukluğu ile atlamış olabilirim kusura bakma kuzum😢😔
Insallah yerleşme düşüşü olduğunu düşünüyorum pat diye regli ateşine gelmemis sonucta canım inşallah yarın yukselir 🌸 olur öyle canım isimde biraz karışık etiketlemek belki zor oluyordur 😁

Insallah yerleşme düşüşü olduğunu düşünüyorum pat diye regli ateşine gelmemis sonucta canım inşallah yarın yukselir 🌸 olur öyle canım isimde biraz karışık etiketlemek belki zor oluyordur 😁
Yok ezbere biliyorum kullanıcı adını trueliving_ 😂😂😂 ama işte sabah moralim bozuktu biraz. Regl ateşi 36.4 benim. Yarın o civara düşerse Allah rahmet eylesin 😅

Geldi bebekler😀

Eklentiler

• E32ED621-1E7F-458C-B828-3C4E4F18ACF7.jpeg
    E32ED621-1E7F-458C-B828-3C4E4F18ACF7.jpeg
    134,6 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar ya ateş 4. Gün niye kapak çizgisinin altına düşer sizce yerleşme düşüşü için çok erken bu ne düşüşü böyle😂

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-16-19-51-11-612_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2023-01-16-19-51-11-612_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 48
Grıp oldun ya askm ondan bence ates dogru cıkmayabılır.bırakma hala denemelerı.daha catlamadan 1 hafta gecmedı
Ay kız hemde ne grip geçirdim bildiğiniz kovid gibi bişeydi bu 2 gün baygın yattım böyle bişey olamaz ya kızlar çok iyi korunun valla sakın yakalanmayın ben bilseydim ki bu kadar ağır bu ay askıya alırdım çocuk işini gene kocama yanaşmazdım 😂

X