2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Sıcak yiyemiyorsan yeşil mercimek seversen kuzu haşla , tavuk haşla içine istediğin yeşilliği at salata yap hem doyurucu hem vitamin deposu olur sıcak da tüketmene gerek yok hem

Kızlar ya ben kendime dert ettim keseyi gördüğümde 4+6ydi 4mm di. Biraz baktum burda kese görenler daha büyük görmüş ama nette normal de diyo 4 mm ye. Cuma gidicem olumsuz bi şey yaşamaktan korkuyorum

Kac haftaliksin erken mi baslamis biraz..Allah yardımdın olsun.ac kalma kraker kuruyemis fln ye

Kızlar ya ben kendime dert ettim keseyi gördüğümde 4+6ydi 4mm di. Biraz baktum burda kese görenler daha büyük görmüş ama nette normal de diyo 4 mm ye. Cuma gidicem olumsuz bi şey yaşamaktan korkuyorum
Canim araştırma yapma bu konuda internetten kafani karıştırma hiç.doktorum bisey derdi zaten olumsuxluk olsa

İçimi rahatlattın gerçekten çok teşekkür ederim

Herkesin yapısı gelişimi farklı çok araştırıpta kafanı karıştırma, olumsuz düşünüpte modunu düşürme.

Mide bulantısı için ilacın yok mu? Onu alabilirsin doktor bana verdi ama benim şu an olmadığı için almadım olursa al kullan dedi günde 3 tane özel ilaçlar zaten çoğu alacağımız. Yoğurtlu salatalar yap kendine tavuklu patatesli gibi yemeğin yanında yoğurt ye bastırır belki ılık yemeye çalış bişeyleri çokta midene odaklanmamaya çalış çubuk krakerle mideni bastırabilirsin

Merhaba kızlar ben geçen hafta salı günü öğrendim beta 1483’le Çarşamba günü doktora gittim keseye benziyor dedi ama sizce kese mi bu doktor da emin olamadı çünkü. Yarın yine kontrolüm var çok heyecanlıyım ama korkuyorum da

Eklentiler

• AEAC0444-127B-4751-B482-4B017794092C.jpeg
    115,5 KB · Görüntüleme: 55
Canım bende 4+4 falan gördüm keseyi emin değildik ama kese olup olmadığına ama keserse şayet 3 mmydi normal bence

Salatalara geciş yapacağım çünkü midemi tanıyamıyorum resmen seçim yapıyor

Merhaba bugün transferimin 21. Günü gebelik olarak 5+2 yazıyor doktor her şey normal 2 hafta sonra gel dedi ama bebek gözükmüyor çok tedirginimm

Eklentiler

• 9E038663-AE78-422A-9E5A-402EBF9D97F7.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…