2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bence daha erkendir o zaman karından kese için bide belki tam sıkışık olmayınca da zor gözüküyor, ters rahim durumu olanda da zor gözükür ilk ben ters rahimim ordan biliyorum
Sıkışık değildim tam tersi bomboş gitmiştim rahmimde perde kesildi Mart ayında ,Nisanda son regl işte bakalım bebiş nasıl olcak

Tamam oyle demisse niye dert ediyorsun kuzum demek ki duzenli artmış haftaya rahstlikla görürüz diye düşünmüştür. Olumsuz bisey olsa soylerdi merak etme doktorlar saklamaz yani her ihtimali söylerler.. olumlu düşün insallah olumlu olacak once Allahin izniyle

Sanırım hormonlar devrede 2000 Li bi değer çıkar diye düşünüyordum en az ama 1500 görünce bi acaba oldum . Zamana bırakmak en güzeli şimdilik bir sıkıntım yok şükür teşekkür ederim desteğin için

1500 den büyük diye yazmışlar. Ben öyle anladım. Büyüktür işareti var yanında

Amin hepimizin yavruları 2oğlumda gerçekten çok zeki ve anlamaları hızlı çocuklar hiç endişe etme. İlaçla çok kolay kontrol altına alınıyor. Düzenli gidiyorsun zaten gebelikte takip ediyor doktor. şimdi herşey kolaylık biliyorsun önlem alıyorsun baştan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…