2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Çin takvimi

Eklentiler

• 471A0314-A9D6-4B28-955B-50FC6C32DDE4.png
    307,1 KB · Görüntüleme: 53
Yazarım tabiki ben bu kez sürekli kendimi telkin ediyorum kötü düşünme bu kez kayıp yaşamadan sağlıklı devam edecek diye Allah var içimde rahat bakalım akşam nasibimde ne var ama cidden kötüyü çağırmamak gerekiyor çok haklı dr

Ben çok rahatım da eşim sürekli azrail gibi tepem de tövbe tövbe

O modelden biri de bizde pozitif gördüğümüzden beri sen aşılamadan bir hafta sonra bir bardak kola içmiştin ne olacak şimdi diyor sanki esrar aldım bir bardak kola yaa
Bende sakatat seviyorum doktor yasakladı, daha öğrenmeden önce yiyelim demiştim nasip olmamıştı dün akşam kandırmaya çalıştım nafileee kanmadı seninki de farksız

Canım ben tiroid hasimato hastasıyım ilk hamileligimde ortaya çıktı böyle kan tahlilinde. önceki 2hamileligimde de ilaç kullandım. Hormonlar hamilelikte yükseldiği için oda yükseliyor ilaç dengeliyor çünkü yüksek olması da hamilelikte risk. 2.hamileligimden belli bı müddet sonra değerlerim normale döndü galiba emzirme bitince falan. İlacı bıraktım kendim. Geçen ay baktırdım bende en son değerlerim normaldi ama hamileliğin ilerleyen zamanında ne olur takip edeceğim. Dahiliye değil de endokrin uzmanına gitsen daha iyi o daha detaylı bakıyor çünkü. Evham yapmana gerek yok normal genelde bayanlarda bu durum. Beni biraz korkutmustu doktorum ilk hamileligimde ama gerek olmadığını gördüm. 3.hamileligim şimdi hepsi ayrı hikaye resmen

Bende sakatat seviyorum doktor yasakladı, daha öğrenmeden önce yiyelim demiştim nasip olmamıştı dün akşam kandırmaya çalıştım nafileee kanmadı seninki de farksız
Kiz sakatat makatat yok yapma böyle sakincali seyler, bak hep riskli seylerde gözün gelicem oraya haaa

Yaa evet ben de korktum açıkçası şimdi internette araştırıyordum. Zeka geriliği falan okuyunca daha da strese girdim dahiliyeden randevu alacaktım ama o zaman endokrinden alayım çok teşekkür ederim sağlıkla büyüsün kuzularınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…