2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226

Eklentiler

• CC5766C0-86FC-43AB-8542-CEB3370BF88B.jpeg
    CC5766C0-86FC-43AB-8542-CEB3370BF88B.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 69
Cuma günü 912’ydi bugün doktor dedi ki 1300 falan olmuştur karından gördüğümüz için, ben vajinal istemedim o da önermedi düşüğüm olduğu için 🙏🏼
Anladım o zaman benim de bi iki kez daha kan verince görme zamanım gelir gibi 🙈bu kez sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰

Anladım o zaman benim de bi iki kez daha kan verince görme zamanım gelir gibi 🙈bu kez sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰
İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım, doktora gitmeden önce betayı takip etmek daha mantıklı ben gittikten sonra da kontrol etmek zorunda kaldım en azından boşuna ücret ödemezsiniz ☺️

Ben istanbuldayım canım ailem burda ama tayin durumu olursa kimse olmayacak yanımda, eşimde uğraşma kendini yorma hallederiz diyor. Rahat olmamız önemli ya temizliği takmıyorum da bu taşınma çok zor olacak tayin çıkmasa da eve taşıyacağım zor her türlü
Benim de durumum aynı ya tayin olacak ya da aynı semtte yeni eve geçicez

İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım, doktora gitmeden önce betayı takip etmek daha mantıklı ben gittikten sonra da kontrol etmek zorunda kaldım en azından boşuna ücret ödemezsiniz ☺️
Doktorum zaten salı da ver ona göre haber ver demişti muhtemelen ona göre söyleyecektir gibi 🤗

Kızlar benim bugün 4+2 keseye ne zaman gidebilirim?çalışıyorum haftada 1 gün izin var . Başka doktora zaten artık gidecem . Tup bebek doktora sadece hcg sonuçları gönderdim

Eşim Karsta şuan 🤪🤪🤪zaten göreve gitti ben hamile değilim, sonra transfer oldum gelecek 5 hafta olacak 🤪🤪🤪eylulde Libya gidiyor (((hep dalga geçiyorum diyorum geleceksin hazır çocuk olacak hiç uğraşmadın🤣🤣🤣

Kızlar benim bugün 4+2 keseye ne zaman gidebilirim?çalışıyorum haftada 1 gün izin var . Başka doktora zaten artık gidecem . Tup bebek doktora sadece hcg sonuçları gönderdim
6+0 da gördüm keseyi bebeği kalp atışını göremedim malesef sende 1 hafta daha beklersen keseyi görürsün tahminimce

X