2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226

Kendi ailemin evinde bir şekilde bayram geçirme çabası içindeyiz diyet ile bayram çok zormuş sen ne yapıyorsun asıl nasıl minik iyi bayramlar
Bizde böyleyiz bayram gezmeleri iyi bayramlar

Eklentiler

• IMG_1668.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar ayyy bu diş ne fenaymış. Yavrum acı çekiyor şu an. Bugün dişi gördüğümün 4.günü. Diş kaşıyıcı ve emzik ile kaşıyor. Parmağımla kaşıyıp yardımcı oldum baya kemirdi parmağımı .Alt taraf patladı ama üst taraftan acı çekiyor sanırım. Acayip uykusu var ama dalamıyor. Anne anne diye mızıklanıyor ağlıyor resmen yardım istiyor benden acısını hafifletmek için bildiğiniz farklı bir yöntem var mı?

Kuzum benim, yavrumm. Ya ben de cok uzuluyorum yavrucaklara. Nasil aci cekiyolar ya da zorlaniyolar kim bilir
Nurse harvey’s dis jeli onerdi bizim doktor, ben onu kullaniyorum. Ama bitkisel cozumlere ben de acigim. Gerci bu jel zaten bitkiselmis, bebek yutunca da bi zarari yokmus. Bir de soguk uygulama. Sulu dis kasiyicilari var ya, onlari buzluga koyup kullanabilirsin belki rahatlatir. Rabbim tez zamanda rahatlatsin annesi

İyi bayramlar kızlar.
Bizim ilk diş göründü inanılmaz huzursuz uykusuz çok aşırı ağlıyor konu komşu telefon eder oldu gece iyimisinix diye ses herkese gidiyor galiba ben ise delirme noktasındayim ne gece ne gündüz uyuyor. Ne olur kısa süreceğini söyleyin dün en son saçlarımı yoluyodum

Aynı durumdayim ve çok çaresizim bende.
İki çocuk olunca bide çok zorlanıyorum. Calpol ver ben öyle ypicam 6 saate versem diyorum belki rahatlar. Bide diş kasiyicisini soğutup ver bakalım..

Yaa inşallah benim bebişim de alışır canımen çok neyi sevdi
Biz bugün tatlı patates tattık sevdi gibi sanki
Yani yoğurda göre daha iyiydi

Geçicidir inşallah canım bizde öyleyiz valla gece 4te uyuduk şimdi uyandık

Oyy canım. Bizde diş görünmüyor ama çok kaşıyor. Annem damağım şişince yeşil soğan veririz diyordu. Daha denemedim. Rahatlatıyormuş. Ama dikkat et koparıp yutmasın :)

Benim bebe de sürekli ağlıyor uykuya dalamıyor demek diştenmiş ben tetagil kullanıyorum ara ara çok huzursuz olunca veriyorum ilk oğlumda da kullanmıştım işe yarıyor

Benim minnak dizlerinin üstünde duruyor ama emekleme yapamıyor kendini ileri geri itiyor gidemeyincede cok ağlıyor
Emekleme yakın o halde maşallah benim kız dizlerini çekemiyor ama elleri ile kendini geriye itiyor , geriye gidiyor çok komik
Benimki de olduğu yerde popoyu havaya dikiyor baya tam diyorum aha atılacak hop can havli ile yeri ısırıyor bayramda kucağına alan kişilerin güncel sorusu neden yere sert basmıyor bu çocuk gerçekten sorular hiç bitmiyor insanların

Ama kızlar cidden yaz tatilinde memlekete gelince çok değişti kızım insan gördükçe açıldı artık bakıp insanlara gülümsüyor, küçük çocuk vs görünce ağlamak yerine sevinç çığlıkları üstlerine atılıp ısırmak istemezler gece aşırı sık uyanma işi de bitti, alerji konusunda da çok şükür artık kan gelmiyor diyete cevap verdi

Hari selam diyet nasıl gidiyor, var mı açılan yiyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…