2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hari selam diyet nasıl gidiyor, var mı açılan yiyecek
Doktor kontrolü aydan aya olunca 14 temmuzda gideceğim bizimki diyete daha yeni 1 haftadır cevap vermiş oldu ilk kez arka arkaya 1 haftadır kan yok dün 4 beze düştü artık ishal değil çok şükür, doktor sadece süt ve yumurta ile dana eti yasaklamıştı balıkta ishal arttı, domates ve kirazda ciddi kan geldi şu zamana kadar anladığım, sizin durumlar ne

Bayramın ikinci günü biz eve dönecektik kvlerden bebisim ishal gibi kahverengi kaka yaptı ama nasil dolmus bez kokuyorduda hemen degsitim hatta beline çıkmamıştı ben bezi acinca beline gitti hep, sonra yola ciktik eve gelirken bizim yaşadığımız sehirde halamlar var oraya uğradık iyi hoş oturduk bebis yine kaka yaptı ve ayni sekildi sonrasında bidaha olmadı ama bebişim o günden beri kaka yapmıyor, normalde günde birden fazla yapardi. Nerdeyse her acmada olurdu. Ne oldu hiç anlamadım

Et mi dokandı acaba yaa

Et mi dokandı acaba yaa
Ya ben aslinda et yemedim ama yaprak sarmasini yemiştim. Birde dudağında minicik bişey cikti ama birgün kaldi geçti çocuğu cok öptüler. Yavrum hiç uyumadi yatağıni istedi eve geldik ,o kadar uzun uyuyor ki şaşırdım. Siz yatağınızı götürdünuz mu? Biz 2 gece kalacağız diye götürmemistik.

Bu ara normalinden uzun uyuma bazen bizimkinde de oluyor ama genelde hava serin ve iyiyken denk geliyor, ben tatilde uzun kalacağımızı bildiğim için gelmeden önce evde her yerde uyuttum alışsın diye, şükür şimdi de yer yatağında kendi örtüsü ile neresi olsa uyuyor

Yer yatağında benimkidr uyurdu bence ama kvde kedi var malasef kanepeye etrafa yastik yaptık yatırdık. Simdi kaka yaptı 3 gündür yapmıyordu, yine ayni sekil anlamadım bi huzursuzlgu yok

Ben süt, yumurta, domates, kuruyemisler, susam, balık ve tavuk yemiyorum. Egzamalari azaldı, kan da gelmiyor epeydir. Elma ve kayısı tattirdim ona, onlar da egzama yaptı. Patates kabak ve havuç haşlayıp püre olarak başladık. Bu hafta et sulu sebze çorbası yapmayi planlıyorum. Bı ara doktorun önerisi ile yoğurtlu poğaça denedim, hemen belli etti egzaması. Ağustosta tekrar yoğurtlu pogaca denemesi yapacağız ve geçmesini bekleyeceğiz süreç yorucu ama 2 kilo verdim bu arada

Yer yatağında benimkidr uyurdu bence ama kvde kedi var malasef kanepeye etrafa yastik yaptık yatırdık. Simdi kaka yaptı 3 gündür yapmıyordu, yine ayni sekil anlamadım bi huzursuzlgu yok
Benim bu alerji işleri olmadan önce bazen 2 günde bir yaptığı olurdu ama koku vs olmazdı hiç o kısmını bilmiyorum işte, kedi bizde de var ama evin içinde değil dışında bahçede oturulan yere çıkınca mecbur elimde örtü ile gidiyorum her yer kıl diye

Ben daha ek gıdaya geçmedim ama armut salatalık birde erik sadece yaladı bir tepkime olmadı ama çok komikti elimden bıraksam bütün ağzına atacaktı 3 kilo da ben verdim kurbanda et tüketince biraz kendime geldim ay onda da uzun süre diyet yapıp bir anda et yedim diye mi oldu ağır geldi galiba kakası aşırı yağlı oldu hatta korktum beyaz kaka mı yaptı diye bakalım bu gidişte bana bişey aç der mi ben en çok kirazda şaşırdım ya

Aglama , ateş yok ama bugün yine dolu ishal gibi kaka yaptı kahverengine yakin ay ne oluyor anlamıyorum. Zor emiyor sanırım hiç kilo alamdi bu ay

Kızlar ek gıda surecinix nasıl gidiyor neler veriyorsunuz ne miktarda 3 gün kuralına uyuyor musunuz?
Yoğurt havuç patates kabak 3 gun kuraliyla gittik elma verdim 2 gün cam rendeden gecirip bide meyve filesinde karpuz üzüm verdik bayramda biraz açıldı onu da ver bunu da yesin diyenler bitmedi tabi bugün de havuçlu irmikli muhallebi yaptım yedi baya artık ne yediricem diye dusunmeye basladim tikandim resmen

Daha tam başlamadım ama kabaktan biraz pirinç ekleyip çorba gibi yapabilirsin. Ispanak semizotu falan dene mesela. Elmalı irmik yapabilirsin. Şeftali deneyip irmikle onu yapabilir ya da meyveli yogurt yapabilirsin bir öğünde

Ay biz başlamadık ek gıdaya, irmikli muhallebili yapılırken süt, meyve ve irmik kaynatılıyor mu?

Ay biz başlamadık ek gıdaya, irmikli muhallebili yapılırken süt, meyve ve irmik kaynatılıyor mu?
Yok canım süt yok benim yaptığımda. Daha ben de başlamadım ama ogluma yapuyordum. Meyveyi rendeleyip kaynamaya bırakıyordum kendi suyuyla. Üstüne irmik katıp pişince direk yediriyordum. Bi de corbalara buğday ruseymi katıyordum ondan da alcam daha.

Kızlar ek gıdada düzenli liste olan varmı elinde uyguladığınız.biz daha geçmedik ama ne vercem falan stres oldum .düzenli diyet listesi gibi olursa düşünmem en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…