2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar kız bebek boylariniz kaç oldu ya, bizim 49 cm dogdu 62 cmde kaldı. Doktora soracağım bu ay
Bugün kızımın 6. Ay aşısını yaptırdık. 52 cm doğdu 72 cm olmuş. Bu ay hastalıktan kilo alamadık. 5. Ay kilosu ile aynı kaldık. Hepsinin yapısı farklı boy birden uzayabilir, bizimki bu ay 4 cm uzadı, sağlıklı ise sıkıntı yok :)

Kızlar kız bebek boylariniz kaç oldu ya, bizim 49 cm dogdu 62 cmde kaldı. Doktora soracağım bu ay
51cm doğdu oğlum geçen ayin 17sinde 5aylik kontrolunde 66.5 çıktı. Bu ay bilmem geçen ay bir hafta erken gitmiştik 450gr kilo almıştı ama sanki kilo almadi meme reddinden dolayı, yalniz ölçüyor musnuz nerden biliyorsunuz bu ay uzamadiğini bu ay uzamistir belki.

Ne kadarlık oldu. Bnde yoğurtla başladım bikab gün vericem. Diş çıkarıyor birde ne uykusu var ne huzuru kuzumun sürekli ağlıyor. Sizde durumlar nasil

Ne kadarlık oldu. Bnde yoğurtla başladım bikab gün vericem. Diş çıkarıyor birde ne uykusu var ne huzuru kuzumun sürekli ağlıyor. Sizde durumlar nasil
5 ay 25 günlük. 5 aylikken basladik biz tadimlara. Eller hep agizda cok kasiniyo ama henuz gelen giden yok. Uykuları da gece çok güzel emmek için belki 1 kere uyaniyo emip uyuyo bazen o da yok sabah 8 9a kadar ama gündüzleri çok sıkıntılı yarım saat 15 dk uyuyup uyaniyor uykuyu alamadigi icin de hep aglamakli nasil duzelticem hic bilmiyorum

2 gün önce aksam birden sütüm gitti hala gelmedi anlayamadım.hic olumsuz birşey yaşamadım, damla damla geliyor, lacmix önerdi eczacı aldım bugün 2. Gün ama etkisini hala göremedim cok üzgün ve şaşkınım nasil biranda böyle bişey olabilir. Cok fazlaydı sütüm oğlum az emiyordu ama emiyordu sonuçta gelmiyor yeniden

Yıldız anason ile rezeneyi birer çay kaşığı 2 bardak su ile 5 dk kaynatıp bir iç hiç denedin mi bilmiyorum ama anason anında getiriyor, bıçak keser gibi gitmesine bende şaşırdım şuan

Yıldız anason ile rezeneyi birer çay kaşığı 2 bardak su ile 5 dk kaynatıp bir iç hiç denedin mi bilmiyorum ama anason anında getiriyor, bıçak keser gibi gitmesine bende şaşırdım şuan
Anason var ama yildiz nasil bilmiyorum bu mu

Eklentiler

• IMG20230704172530.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 31
Anason var ama yildiz nasil bilmiyorum bu mu
Evet bunu sabah akşam bi yap bir bardak iç, içerken de elinden geldiğince sakin olmaya çalış, stres ile geliyor mu diye takip ettikçe ters tepiyor, süt alerjisi yoksa birde aynı gün irmik helvası yapıp dondurma ile ye

İnan deli gibi bişey oldum. Surekli emzirmeye çalışıyorum biraz geliyor sonra hemen bitiyor. Cok canım sıkıldı.pazar günü öğlen vardi her zamanki gibi, sonra uyutacaktim 7 8 arasi emzirdim yok bos boş çekiyor gece kalkti emdi biraz vardı ama eskisi gibi değildi. Sabah emdi ikinci emmeye yok hemen bu kapsülü dediler eczacı iki tane ard arda alabilirsin dedi . Damla damla cok üzgünüm stres yapmak istemiyorum ama elde değil panik haldeydim nereye saldıracagimi şaşırdım

regl falan mı olacaksın acaba ondan mı azaldı ki

Hiç faydası olmuyor o zaman bak aynısı oldu bende çocuk atak dönemi ağlıyor yorgunluk derken sütüm azaldı al bu kez aç ondan ağlıyor diye iyice panik oldum sonra baktım olacak gibi değil bırak 2 gün kendini baktın düzelmez mama alınır dedim fayda eden ne varsa keyif almak için yedim bol uyudum derken düzeldi şimdi diyet ile ona göre tabi

Hava çok sıcak terle su kaybediyor olabilirsiniz suyunuzu artırın iyi beslenin iyi dinlenin stres yapmayın . Öyle birden süt gitmez bitmez korkmayın . Bebeklerde büyüdü 2-3 dk da bitiriyorlar biriken sütü. Kaka durumu nasıl ?

Bez bizimkinin de azaldı ama normal değil mi ben sıcak bu kadar terlemeye normal gibi demiştim aşırı terliyor çünkü sizin orda hava nasıl sana da su yetmiyor olabilir

Hava sıcak ya bizim de çişli bez sayımız azaldı . Terle de atıyorlar. Kakada değişiklik yoksa korkmayın bence.
Bugün benim de azalmış gibi geldi çok terledim vakitlice yemek yiyemedim,bebeğim de son günlere göre çok uzun kaldı memede ve çok aşırı huzursuzdu . Acaba doymadımı diye buzluktan süt çıkardım biberonla da kaşıkla da içmedi . Kaşıkla verdiğimi hep ağzından çıkardı. Göğsümü çok boş hissetmiştim ama doyuracak kadar yetmiş demek ki.

Çekmeyi denesen arkası gelir mi acaba. . Ben 20 dk bir meme çektim 30 ml bile dolmadı, devam ettim ardından süt tazyikli geldi. Süt çekmek 30 40 dk yı buldu ama arkası geldi şükür. Deneyebilirsin

Çekmeyi denesen arkası gelir mi acaba. . Ben 20 dk bir meme çektim 30 ml bile dolmadı, devam ettim ardından süt tazyikli geldi. Süt çekmek 30 40 dk yı buldu ama arkası geldi şükür. Deneyebilirsin
Dün cok şagdm ama 30 ml geldi gerci çokta emzirmistm. Suanda yutkunma oldu emerken. İnsallah devami gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…