2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226

Evet canım aç karnına veriyorum doktor bana aç karnına verilecek dedi D vitamini de tok karnına

1 yas bebeği olsa demir verilirken limon vs sikardik.

Bugün artık dayanamadım tıpa alerji için randevu aldım çünkü bu kan işi yine gelmeye başladı bari alerji yoksa bile aklım rahat olur sebebine bakarım, salı aşı olup perşembe de randevusu var bakalım bizi ne bekliyor

Ya hele sesli gülmeler başladı ya bizi bitiriyor en son babası ceketini çıkarıyordu o hareket hoşuna gitti ona ne kadar güldü

Kızlar selam, emzirirken göğüs ucunuz acımaya başladı mı? Bugüne kadar böyle bir sorun yoktu bir haftadır acımaya başladı. Bebek güçlendiği için mi oluyor anlamadim

Çatlak yok bakıldı demi canım. Bak bizim catlal vardı özelden fotosunu atayım istersen kanlı kakanın

Dikkat ettiğin halde mi geldi? Miktarı ne kadar? Rota aşısıni yaptıracak misin

Dikkat ettiğin halde mi geldi? Miktarı ne kadar? Rota aşısıni yaptıracak misin
Süt ve süt ürünü olan akla gelebilecek ufak bişey bile yemedim, yumurta da dahil bunların içinde olduğu hatta yok yazsa bile paketli bir ürün de yemiyorum ama bir balık yedim onun arkasından gördüm birde tavuk yedikten sonra ishal daha da arttı anlamadım miktarı çok küçük hele bir tanesi hariç diğerleri kılcal damar gibi toplu iğne başı kadar yok inceleme ile gözükür, salı 4. Ay aşıları var rotanın ikinci dozu da var ama onu sağlık ocağı doktoruna sorup biraz ileri atma imkanı varsa atacağım

Protein alerjisi olmasın, üzüldüm ya senin için ne kadar yıpratıcı, bende kan gördüm ya başka olmadı ama sürekli inceliyorum bezini inşallah.bir.cozumu olur

Protein alerjisi olmasın, üzüldüm ya senin için ne kadar yıpratıcı, bende kan gördüm ya başka olmadı ama sürekli inceliyorum bezini inşallah.bir.cozumu olur
Aynı anda bir de dişi çok sıkıntılı tüm gün ağzını bir yerlere sürtüp ağlama modunda hepsi karıştı resmen, bana etten ziyate bunların yanında patates vardı sanki patates ve domates sorun gibi geliyor tabi belli olmaz ama tüm kan gelmelerde ortak bunlardı, dün keçi peyniri yedim kan yok mesela ama balığın yanında, kabağın içinde, kahvaltıda patates yediğim günün arkasına hep geldi, gerçekten belirsizlik yıpratıcı ne yesem içim sızlıyor zarar mı edecek diye inşallah dizde bari bir daha gelmez

Patates ilginç geldi ama olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…